Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
"Wczoraj miał się odbyć pogrzeb naszego klubu" - mówił prezes klubu siatkarskiego Stocznia Szczecin Jakub Markiewicz. W czwartek okazuje się, że jest światełko w tunelu - inne kluby Plus Ligi mogą wypożyczyć zawodników do szczecińskiego zespołu.
Najbliższe dwa spotkania Stoczni Szczecin z Chemikiem Bydgoszcz i MKS-em Będzin muszą niestety zostać przełożone, ponieważ w drużynie Michała Gogola jest zaledwie pięciu zawodników.

Jakub Markiewicz podkreślał, że rada nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki zapaliła światełko w tunelu. - Wczoraj miał się odbyć, tak na dobrą sprawę pogrzeb naszego klubu, rada nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki i prezes zadeklarowali jednak określoną pomoc, która rozpaliła w nas światełko nadziei, że uda się tak wszystko zorganizować, żeby dograć ten sezon do końca. Z powodu braku rozgrywającego pojawiła się też prośba z naszej strony o przełożenie meczu - powiedział Markiewicz.

Szczeciński zespół, w trybie pilnym, ma pracować nad uzupełnieniem składu. Do rozegrania meczu potrzebnych jest przynajmniej sześciu zawodników.

Wypożyczenie zawodników, z innych zespołów, jest rozwiązaniem tej trudnej dla Stoczni Szczecin sytuacji. Oczywiście jeżeli siatkarze, którzy odeszli z zespołu podpiszą ugodę z zarządem klubu. Jeżeli tak się nie stanie - klub będzie musiał zwrócić wszystkie zaległości. Może to spowodować, że zespół Stoczni Szczecin nie dokończy tego sezonu Plus Ligi. Zabraknie bowiem pieniędzy na bieżące wydatki drużyny.
- Wczoraj miał się odbyć, tak na dobrą sprawę pogrzeb naszego klubu, rada nadzorcza Polskiej Ligi Siatkówki i prezes zadeklarowali jednak określoną pomoc, która rozpaliła w nas światełko nadziei, że to się uda tak wszystko zorganizować, żeby dograć ten se

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum

poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela01poniedziałek02wtorek03środa04czwartek05piątek06sobota07niedziela08poniedziałek09wtorek10środa11czwartek12piątek13sobota14niedziela15poniedziałek16wtorek17środa18czwartek19piątek20sobota21niedziela22poniedziałek23wtorek24środa25czwartek26piątek27sobota28niedziela29poniedziałek30wtorek31środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty