Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Czas na dopracowanie swojego CV i przejrzenie ofert. Już w przyszłym tygodniu w środę w hali Netto Arena rozpoczną się 16. Targi Pracy.
Ponad 100 pracodawców zaprezentuje ponad 2000 ofert pracy. To szansa, żeby sprawdzić co do zaoferowania mają firmy potencjalnym pracownikom.

- Targi pracy odbywają się tradycyjnie w luźnej i swobodnej atmosferze; bez stresu, który zazwyczaj towarzyszy rozmowom kwalifikacyjnym - zapraszał rzecznik prasowy szczecińskich Targów Pracy Andrzej Ulhurski. - Warto jednak przygotować się do nich m.in. analizując sobie profile wystawców tak, żeby już podchodząc do potencjalnego pracodawcy, który nas interesuje, żeby błysnąć przed nim wiedzą i znajomością tego, czym się zajmuje i czego poszukuje.

Swoje stoisko targowe będzie miało również Radio Szczecin. Można do nas przyjść, porozmawiać oraz dowiedzieć się jak wygląda praca w radiu.

Targi Pracy w Netto Arenie już w środę 23 października w godzinach od 9 do 15.
- Targi pracy odbywają się tradycyjnie w luźnej i swobodnej atmosferze; bez stresu, który zazwyczaj towarzyszy rozmowom kwalifikacyjnym - zapraszał rzecznik prasowy szczecińskich Targów Pracy Andrzej Ulhurski.
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty