Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
Zapraszają do wspólnej gry i poznania tajników hokeja na lodzie. To członkowie Szczecińskiego Towarzystwa Hokejowego, którzy organizują na lodowisku przy hali Netto Arena Amatorską Ligę Hokeja.
Rozgrywki już trwają - w środę wieczorem odbyła się ich inauguracja. W lidze wystartowały cztery zespoły. - Nie wykluczam tego, żeby do poszczególnych drużyn byli dołączeni nowi zawodnicy, także przed nikim drzwi nie zamykamy - podkreślał koordynator ligi Łukasz Bielawa.

Żeby dołączyć do drużyn, które biorą udział w rozgrywkach wystarczą dobre chęci i determinacja do dostania się do pierwszego składu - mówił jeden z zawodników Feliks Przybyszewski. - Nawet tacy, którzy niemieją grać mogą zawsze spróbować nie obiecujemy miejsca w lidze, ale obiecujemy miejsce na treningach. Gramy w środy i czwartki, trenujemy również w poniedziałki. Można się u nas nauczyć gry od podstaw w hokeja - mówił Przybyszewski.

Treningi szczecińskich hokeistów odbywają się w każdy poniedziałek o godzinie 20:45 na lodowisku przy hali Netto Arena. Z kolei w czwartek wieczorem przed godziną 22:00 kolejny mecz Amatorskiej Ligi Hokeja na lodzie. Spotkania rozgrywane będą co tydzień - w środy i czwartki do 21 grudnia.
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty