Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja: Maciej Papke [Radio Szczecin]
W ramach naszej radiowej akcji z okazji Dnia Matki, Kapitan Gowin przekazuje życzenia i kwiaty dla części zgłoszonych mam.
Były już pierwsze łzy wzruszenia, szczere życzenia i zaskoczenie. Od rana ekipa Radia Szczecin jeździ po mieście i regionie wręczając kwiaty od Rajskiego Ogrodu mamom, których dzieci wzięły udział w naszej zabawie i napisały najciekawsze wspomnienia związane z mamami lub najlepsze życzenia.

- Dziękuje bardzo, naprawdę. Bardzo Anię kocham i dziękuję. Pozdrawiam wszystkie mamy. - Mogłam się spodziewać, że córka coś wymyśli. Ona zawsze ma jakieś pomysły. - Jaka niespodzianka, dziękuję bardzo. - Strasznie jestem wzruszona i dziękuję. Chciałem córce powiedzieć, że ją bardzo kocham. Bardzo dziękuję, bardzo mnie wzruszyliście. Jestem szczęśliwa - mówiły obdarowane mamy.

Nasi słuchacze musieli opisać najciekawsze wspomnienia z mamą.

- Sprawiliśmy radość kilku mamom, ponieważ radość sprawiają ich dzieci, które zamówiły dostawę, pocztę kwiatową Radia Szczecin - mówi Kapitan Gowin.

Mamom przekazaliśmy piękne doniczkowe hortensje.

- Są różnokolorowe. Mamy fioletowe kwiaty, różowe i wiele innych kolorów, których oczywiście nie potrafię nazwać - mówi Kapitan Gowin.

Warto w tym dniu podziękować mamom za to, że są.

- To musi być niespodzianka na Dzień Matki, chociaż taka jedna, miła. przynajmniej o to się staramy - mówi Kapitan Gowin.

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Stanowi wyraz szacunku i miłości, a także podziękowania za trud włożony w opiekę i wychowanie, za wsparcie w trudnych chwilach, troskę i bezwarunkową miłość. Z tej okazji mamy otrzymują m.in. życzenia, kwiaty i laurki.
Były już pierwsze łzy wzruszenia, szczere życzenia i zaskoczenie.
Nasi słuchacze musieli opisać najciekawsze wspomnienia z mamą.
Mamom przekażemy piękne hortensje.
Warto w tym dniu podziękować mamom za to, że są.
Pani Lidia. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Pani Lidia. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

Archiwum informacji

poniedziałek29wtorek30środa01czwartek02piątek03sobota04niedziela05poniedziałek06wtorek07środa08czwartek09piątek10sobota11niedziela12poniedziałek13wtorek14środa15czwartek16piątek17sobota18niedziela19poniedziałek20wtorek21środa22czwartek23piątek24sobota25niedziela26poniedziałek27wtorek28środa29czwartek30piątek31sobota01niedziela02

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty