Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Na drogach regionu widać weekendową zmianę turnusów nad morzem.
Godz.20.00
Samochód osobowy dachował na trasie S11. Do zdarzenia doszło na obwodnicy Szczecinka. Dwie osoby są poszkodowane, a droga jest zablokowana.

Z kolei na trasie S3 w okolicach Pyrzyc samochód osobowy wypadł z jezdni i uderzył w barierki. Stoi na pasie awaryjnym, służby są na miejscu. Nie ma poszkodowanych.

Godz. 16.00
Dwa samochody: osobowy i ciężarówka zderzyły się w miejscowości Pakosław na trasie S6. Droga na odcinku między Kołobrzegiem a Koszalinem jest zablokowana. Jeden z samochodów po kolizji wpadł do rowu. Nikomu nic się nie stało.

Policja wyznaczyła objazd przez drogę krajową nr 11 od węzła Miłogoszcz.

Godz. 15.00
Spore korki na trasie S3 i autostradzie A6 ze Świnoujścia do Szczecina. Zwalniamy w okolicach Ostromic i Babigoszczy. Największy zator jednak od Węzła Tczewska do Węzła Klucz.

W drugą stronę zwolnimy przed Węzłem Rzęśnica. Długa kolejka także przed przeprawą promową w Świnoujściu.

Godz. 14.00
Sporo utrudnień czeka na kierowców wracających znad morza. Mocno korkuje się droga S3 i autostrada A6 w stronę Węzła Klucz. Korek zaczyna się już przed Rzęśnicą. Nieco lepiej
ta droga wygląda na nitce w stronę Świnoujścia - korek zaczyna za węzłem Kijewo i ciągnie do Rzęśnicy. Nie trzeba wybierać trasy alternatywnej przez Stepnicę - droga S3 od Miękowa do Ostromic jest niemal pusta. Korki przed karsiborską przeprawą w Świnoujściu oznaczają nawet godzinę oczekiwania na prom z obu stron Świny.

Godz. 13.00
Prawie od Węzła Klucz do Węzła Rzęśnica ciągnie się korek w obie strony na autostradzie A6. O ile jadąc w stronę Świnoujścia utrudnienia kończą się za Rzęśnicą - o tyle jadący w stronę Szczecina zatrzymują się już na wysokości Klinisk. W żółwim tempie trzeba przejechać około 10 kilometrów. Kierowcom jadącym na południe polecamy ucieczkę ulicą granitową przez Rurzyce, Kliniska i Załom. Tym, którzy jadą nad morze podpowiadamy
trasę alternatywną przez Stepnicę. Unikniecie zatorów na S3 zwłaszcza w okolicy Babigoszczy. W Świnoujściu na prom poczekacie - wjeżdżając, czy wyjeżdżając z kurortu około pół godziny.


Godz. 12.00
Korków na drogach w regionie ciąg dalszy. Teraz najtrudniejsza sytuacja jest na obwodnicy Goleniowa. Korkuje się zjazd z drogi S6 w drogę S3 w stronę Szczecina. W obie strony korkuje się też autostrada A6 od Podjuch do Węzła Rzęśnica. Coraz mniej komfortowo wraca się także znad morza - gęsto jest na S3 między Wolinem a Miękowem. Polecamy trasę alternatywną przez Stepnicę.

Godz. 11.00
W ciągu ostatniej godziny odkorkowała się S3 przed węzłem Klucz w stronę Szczecina, ale pozostał zator na A6 w stronę Świnoujścia. Jedziecie w żółwim tempie od Podjuch do Węzła Kijewo.

Gęściej też na obwodnicy Goleniowa i na S3 w okolicy Babigoszczy i potem Ostromic.

Jeśli chcecie wjechać do Świnoujścia przez przeprawę Karsibór - poczekacie na prom około pół godziny. Tyle samo czeka się na wyjazd z kurortu.

Coraz większy ruch widać również na trasach znad morza w stronę Szczecina - zwłaszcza na wysokości Klinisk.

Godz. 10.00
Długi korek ustawia się na trasie S3 od Wysokiej Gryfińskiej w stronę Szczecina przez Węzłem Klucz. Mamy doniesienia o wypadku, ale to informacja jeszcze niepotwierdzona.

Kolejny korek - długi na 10 kilometrów, ustawia się na autostradzie A6 od Podjuch aż do Węzła Rzęśnica.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty