Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Duże zmiany w organizacji ruchu w okolicach placów: Żołnierza i Rodła w Szczecinie.
Od rana zamknięty został przejazd na wprost od ulicy Bałuki w kierunku Trasy Zamkowej. Zamknięte zostały także dwa lewoskręty. Jeden od strony filharmonii w kierunku Galaxy i drugi od strony budynku PZU w stronę dawnego Domu Marynarza.

Korekty w organizacji ruchu dotyczą także autobusów komunikacji miejskiej - mówi Piotr Zieliński z Urzędu Miasta Szczecin. Dodaje, że zmian jest bardzo dużo, a szczegóły dostępne są na stronie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. - Przede wszystkim lokalizacja przystanków, kwestia dostosowania tej siatki połączeń. Zmian jest bardzo dużo, dlatego wszystkich, którzy poruszają się komunikacją miejską, zwłaszcza w rejonie centrum miasta, zachęcamy, żeby na spokojnie przejrzeć jakie są zakresy zmian, w którym miejscu, które autobusy i jakie przystanki. Wszystko jest opisane i wszystko można znaleźć - dodaje Zieliński.

Wszystkie wprowadzone od rana zmiany związane są z rozpoczęciem kolejnego etapu przebudowy torowisk tramwajowych w tej części miasta.
Korekty w organizacji ruchu dotyczą także autobusów komunikacji miejskiej - mówi Piotr Zieliński z Urzędu Miasta Szczecin.

Dodaj komentarz 3 komentarze

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty