Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Platforma Obywatelska poprze kandydaturę Piotra Krzystka na Prezydenta Szczecina. To już oficjalne stanowisko podjęte dziś przez Radę Platformy.
Kierownictwo partii zatwierdziło także pełne listy kandydatów na radnych w wyborach do Rady Miasta Szczecin. Liderami w poszczególnych okręgach wyborczych zostali Marcin Biskupski, Urszula Pańka, Paweł Bartnik, Łukasz Tyszler i Jan Posłuszny.

Okręg 1:
1. Biskupski Marcin - samorządowiec, wiceprzewodniczący Rady Miasta Szczecin,
2. Schneider Maria - działaczka na rzecz praw kobiet, organizatorka protestów społecznych,
3. Dorżynkiewicz Wojciech - samorządowiec, Radny Województwa Zachodniopomorskiego,
4. Wleklak Małgorzata - działaczka społeczna, radna Rady Osiedla Dąbie,
5. Czarkowski Damian - działacz społeczny,
6. Drewnowska Agnieszka - działaczka społeczna, przedsiębiorczyni
7. Herczyński Roman - Przewodniczący Rady Osiedla Wielgowo -Sławociesze-Zdunowo,
8. Myśliwiec Rafał - społecznik,
9. Bohuń Maria - Przewodnicząca rady Osiedla Podjuchy.

Okręg 2:
1. Pańka Urszula - Radna Miasta Szczecin, Dyrektorka ZCDN,
2. Kaup Stanisław - aktywista miejski, przewodniczący Nowej Generacji w Szczecinie,
3. Dorota Gródecka - ginekolożka, dr. n. medycznych,
4. Abramowicz Elżbieta - szefowa szczecińskiej Jadłodzielnii,
5. Stańczuk Rafał - działacz sportowy,
6. Jednaki Anna - dyrektorka sprzedaży w branży telekomunikacyjnej,
7. Juny Piotr - działacz społeczny,
8. Makowska Małgorzata - działaczka z zakresu edukacji,
9. Kuliszenko Tomasz - działacz społeczny.

Okręg 3:
1. Bartnik Paweł - Radny Miasta Szczecin, Dyrektor Biura Euroregionu Pomerania,
2. Słowik Przemysław - Radny Miasta Szczecin, współprzewodniczący partii Zielonych,
3. Jasińska Ewa - przedsiębiorca, przedstawicielka Nowoczesnej,
4. Wojdyła Artur - dyrektor handlowy w firmie eksportowej,
5. Pundryk Dorota - przedstawicielka Zielonych w Szczecinie,
6. Cudak Wioletta - działaczka społeczna,
7. Salomon Jakub - działacz społeczny, przedstawiciel Nowej Generacji.

Okręg 4:
1. Tyszler Łukasz - Radny Miasta Szczecin, Dyrektor Szpitala w Zdrojach,
2. Gieryga Mateusz - przedstawiciel Nowej Generacji,
3. Milewska Ilona - aktywistka na rzecz zwierząt, wolontariuszka, Radna Osiedla Zawadzkiego-Klonowica,
4. Radziwinowicz Andrzej - Radny Miasta Szczecin, przedstawiciel Zielonych,
5. Iwancz Joanna - działaczka społeczna, specjalistka z zakresu dyplomacji,
6. Wypart Robert - nauczyciel,
7. Sobczak-Domańska Danuta - działaczka społeczna,
8. Baran Bazyli - Radny Rady Miasta Szczecin.

Okręg 5:
1. Posłuszny Jan - Radny Miasta Szczecin,
2. Kadłubowski Łukasz - Radny Miasta Szczecin,
3. Jeleniewska Zuzanna - przedstawicielka Nowej Generacji,
4. Jabłoński Witold - Dyrektor Morskiego Centrum Nauki,
5. Gadomska Małgorzata - nauczycielka, była Radna Miasta Szczecin,
6. Bogusław Owsianowski - działacz społeczny, Przewodniczący Rady Osiedla Skolwin,
7. Kępka Wojciech - działacz społeczny, Inicjator Wieczornego Biegania w Szczecinie,
8. Rogaczewska Wiktoria - architektka, działaczka społeczna.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

Archiwum informacji

poniedziałek26wtorek27środa28czwartek29piątek01sobota02niedziela03poniedziałek04wtorek05środa06czwartek07piątek08sobota09niedziela10poniedziałek11wtorek12środa13czwartek14piątek15sobota16niedziela17poniedziałek18wtorek19środa20czwartek21piątek22sobota23niedziela24poniedziałek25wtorek26środa27czwartek28piątek29sobota30niedziela31

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty