Radio SzczecinRadio Szczecin » Region
reklama
Zobacz

Realizacja Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Obiekt robi pozytywne wrażenie - mówi zastępca prezydenta Szczecina Michał Przepiera. W czwartek radni, urzędnicy i dziennikarze odwiedzili gotową już Fabrykę Wody.
Nowy szczeciński aquapark czeka teraz na uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Jak mówi Przepiera, wszystko udało się zrealizować, teraz efekt ocenią mieszkańcy.

- Czeka nas coś takiego, jak okres wieku dziecięcego. Wtedy różne rzeczy się zdarzają i na pewno wtedy będziemy musieli być bardzo czujni, jeżeli chodzi o odbiór reakcji naszych mieszkańców - mówi Przepiera.

- Oprócz basenów, zjeżdżalni czy sauny, w Fabryce Wody odwiedzić będzie można Edukatorium, a tam czeka mnóstwo atrakcji - mówi dyrektor Grzegorz Adamowicz. - Mnóstwo pokazów na żywo. Już jest akwarium z rafą koralową, największe w Szczecinie. Z bogatą bardzo florą m.in. są krewetki, ale też jest babka piaskowa, nietypowy organizm. Także mamy prawdziwą rafę koralową. Będziemy prowadzić zajęcia o wyznaczonych godzinach. Na każdym bloku będą pokazy. Także jest bardzo bogata oferta i poza stałą wystawą będziemy mieli mnóstwo działań dodatkowych.

Pierwsi testerzy Fabryki Wody mają skorzystać z basenów już w marcu - poinformował prezydent Piotr Krzystek.

Więcej o inwestycji i o tym, w jakiej cenie będą bilety można znaleźć tu.
Jak mówi Przepiera, wszystko udało się zrealizować, teraz efekt ocenią mieszkańcy.
Oprócz basenów, zjeżdżalni czy sauny, w Fabryce Wody odwiedzić będzie można Edukatorium, a tam czeka mnóstwo atrakcji - mówi dyrektor Grzegorz Adamowicz.
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
Fot. Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty