Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Joanna Wołoszyk z Pogoni Szczecin znalazła się w składzie reprezentacji Polski, w piłce ręcznej kobiet, na przygotowania do Mistrzostw Europy. Odbędą się one 28 listopada we Francji.
Zgrupowanie kadry trenera Leszka Krowickiego rozpocznie się 18 listopada w Warszawie. Ostatnim sprawdzianem formy dla naszych szczypiornistek będzie towarzyski turniej w Walencji. Na półwyspie iberyjskim w dniach od 22 do 26 listopada Polki zagrają z Brazylią, Niemcami i Hiszpanią.

Po tym turnieju, trener Leszek Krowicki poda ostateczny skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy. Wraz z pierwszą drużyną na zgrupowaniu w Warszawie trenować będzie także kadra B polskich piłkarek ręcznych, w której jest pięć zawodniczek Pogoni Szczecin - Karolina Kochaniak, Natalia Krupa, Natalia Nosek, Marlena Urbańska i Daria Zawistowska. Z tej piątki Kochaniak, Krupa i Zawistowska zostały wcześniej umieszczone w szerokim składzie kadry i zgłoszone do EHF. W przypadku kontuzji zawodniczek z pierwszej reprezentacji Polski mogą je wówczas zastąpić i zagrać w Mistrzostwach Europy.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty