Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
21 kwietnia wznowione zostaną rozgrywki IV ligi prowadzone przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Trzy dni później do rywalizacji powrócą niższe klasy rozgrywkowe - od V ligi do B-klasy włącznie.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski. - Obecnie skupiamy się na tym, żeby rozegrać ligowe mecze. Jak będzie gdzieś możliwość wstawienia terminów pucharowych, to wtedy będziemy to robili. Ważniejsza jest dla nas teraz sprawa rozegrania ligi, żeby awans i spadki były w normalnych warunkach, żeby nikt nie miał pretensji, że zabrakło mu jednego czy dwóch meczów do utrzymania lub awansu - tłumaczy Królikowski.

ZZPN nie wyklucza rozegrania zaległych sześciu kolejek pucharowych w lipcu, tak aby najpóźniej na początku sierpnia wyłonić reprezentanta naszego okręgu w rozgrywkach centralnych.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski.

Zobacz także

1234567