Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
21 kwietnia wznowione zostaną rozgrywki IV ligi prowadzone przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej. Trzy dni później do rywalizacji powrócą niższe klasy rozgrywkowe - od V ligi do B-klasy włącznie.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski. - Obecnie skupiamy się na tym, żeby rozegrać ligowe mecze. Jak będzie gdzieś możliwość wstawienia terminów pucharowych, to wtedy będziemy to robili. Ważniejsza jest dla nas teraz sprawa rozegrania ligi, żeby awans i spadki były w normalnych warunkach, żeby nikt nie miał pretensji, że zabrakło mu jednego czy dwóch meczów do utrzymania lub awansu - tłumaczy Królikowski.

ZZPN nie wyklucza rozegrania zaległych sześciu kolejek pucharowych w lipcu, tak aby najpóźniej na początku sierpnia wyłonić reprezentanta naszego okręgu w rozgrywkach centralnych.
Powrót do rywalizacji ligowej, to efekt luzowania części obostrzeń pandemicznych - przyznaje Dariusz Królikowski z Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej w Szczecinie. Dodaje, że największym problemem pozostają jednak mecze Pucharu Polski.

Zobacz także

2021-05-13, godz. 07:24 Feta na zakończenie sezonu. Piłkarze Pogoni podziękują z Odry Piłkarze Pogoni zdobycie brązowego medalu mistrzostw Polski będą fetować na statku. Drużyna trenera Kosty Runjaića po niedzielnym meczu z Rakowem Częstochowa i ceremonii medalowej na stadionie wypłynie w krótki rejs po Odrze. » więcej 2021-05-11, godz. 12:29 Pogoń trzecia. Drugi raz w historii Piłkarze Pogoni po poniedziałkowym zwycięstwie Rakowa Częstochowa z Piastem Gliwice zmagania w ekstraklasie zakończą na trzecim miejscu w tabeli. » więcej 2021-05-10, godz. 11:40 Pierwsza pula biletów na Pogoń rozeszła się w 14 minut 14 minut - tyle potrzebowali kibice, aby wykupić pierwszą pulę biletów na finałowy mecz Pogoni Szczecin. Portowcy zagrają w niedzielę przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa. » więcej 2021-05-10, godz. 07:01 Bilety na ostatni mecz Pogoni. Chętnych kilkanaście razy więcej niż wejściówek [ZDJĘCIA] Co najmniej dziesięciu chętnych na jedno miejsce. Tak zainteresowanie niedzielnym meczem Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa ocenia szczeciński klub. W poniedziałek rusza otwarta i tylko internetowa sprzedaż biletów na to spotkan… » więcej 2021-05-10, godz. 06:43 Co musi zrobić Piast, żeby Pogoń miała szansę na wicemistrza Polski? Cała Pogoń kibicuje w poniedziałek Piastowi Gliwice, który o godzinie 18 rozpocznie mecz w Częstochowie z Rakowem w przedostatniej kolejce piłkarskiej ekstraklasy. » więcej
567891011