Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
14 minut - tyle potrzebowali kibice, aby wykupić pierwszą pulę biletów na finałowy mecz Pogoni Szczecin. Portowcy zagrają w niedzielę przed własną publicznością z Rakowem Częstochowa.
Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mieli wszyscy karnetowicze, czy stali bywalcy Stadionu Miejskiego w Szczecinie - tłumaczy Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin. - Te osoby były uprzywilejowane, aby w pierwszej kolejności móc nabyć bilety. Wystarczyło 14 minut, aby wyprzedać tą pulę. Zupełnie nie jesteśmy zdziwieni. Spodziewamy się jeszcze większego zainteresowania przy uruchomieniu kolejnej puli dziś o 15.

W poniedziałek po południu ruszy otwarta sprzedaż wejściówek w zestawie z koszulką meczową granatowo-bordowych. We wtorek od godziny 10 będzie można natomiast kupić pojedyncze bilety. Łącznie mecz Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa ma obejrzeć ponad dwa tysiące fanów.
Pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mieli wszyscy karnetowicze, czy stali bywalcy Stadionu Miejskiego w Szczecinie - tłumaczy Krzysztof Ufland, rzecznik prasowy Pogoni Szczecin.

Zobacz także

2021-05-16, godz. 08:28 Mecz z Rakowem, dekoracja medalowa, a potem feta na Odrze Piłkarze Pogoni rozegrają w niedzielę ostatni mecz w tym sezonie ekstraklasy. Rywalem szczecinian będzie wicemistrz kraju i zdobywca Pucharu Polski Raków Częstochowa. » więcej 2021-05-15, godz. 13:25 Olimpia gra z KKP Bydgoszcz Piłkarki nożne Olimpii w 'zimną Zośkę' chcą rozgrzać kibiców dobrym i zwycięskim meczem w ekstralidze kobiet. Szczecinianki zmierzą się z KKP Bydgoszcz w 20 kolejce spotkań. » więcej 2021-05-15, godz. 10:48 Ostatni mecz Pogoni. Bez dwóch obrońców, ale jest też powrót Dodatkowa pula biletów na na niedzielny mecz Pogoni Szczecin z Rakowem Częstochowa została wyprzedana. W spotkaniu tym Portowcy wystąpią bez dwóch podstawowych obrońców - bez pauzującego za żółte kartki Portugalczyka Luisa Maty… » więcej 2021-05-15, godz. 09:05 Zakończenie sezonu Pogoni i ostatnie bilety wyprzedane 60 biletów na mecz piłkarzy Pogoni z Rakowem w ekstraklasie trafiło w sobotę do sprzedaży. To ostatnie wejściówki przygotowane dla kibiców szczecińskiej drużyny. Zostały już wyprzedane. » więcej 2021-05-14, godz. 17:29 20 lat po wicemistrzostwie Polski Pogoni Szczecin. Przeżyjmy to jeszcze raz [WIDEOREPORTAŻ] W piątek odbyła się premiera wideoreportażu Radia Szczecin 'Pogoń 01'. To historia o tym, jak turecki biznesmen Sabri Bekdas przejął klub, kupił kilkunastu zawodników i drużyna w 2001 roku zdobyła drugie i ostatnie do tej pory wicemistrzostwo… » więcej
45678910