Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
60 biletów na mecz piłkarzy Pogoni z Rakowem w ekstraklasie trafiło w sobotę do sprzedaży. To ostatnie wejściówki przygotowane dla kibiców szczecińskiej drużyny. Zostały już wyprzedane.
Partnerzy biznesowi portowego klubu nie wykorzystali całej puli i dlatego 60 biletów było do nabycia wyłącznie drogą internetową na stronie bilety.pogonszczecin.pl. Otwarta sprzedaż rozpoczęła się o godzinie 10 a z jednego konta można było kupić tylko jeden bilet. W sumie zgodnie z epidemicznymi rozporządzeniami dopuszczającymi wypełnienie trybun maksymalnie do 25 procent pojemności obiektu spotkanie piłkarzy zobaczy 2247 widzów.

Jak mówi rzecznik prasowy Pogoni Krzysztof Ufland, kibice na dwie nowe trybuny szczecińskiego stadionu dostaną się dwoma wejściami. - Mamy dwie dostępne trybuny: trybuna główna A wzdłuż linii boiska i trybuna B za bramką. Wszystkich kibiców, którzy mają bilety na trybunę A, zapraszamy od strony ulicy Witkiewicza, a tych, którzy mają bilety na trybunę B do wejścia od strony Karłowicza - powiedział Ufland.

Niedzielny mecz piłkarzy Pogoni z Rakowem Częstochowa rozpocznie się o godzinie 17.30 na stadionie przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Jak mówi rzecznik prasowy Pogoni Krzysztof Ufland, kibice na dwie nowe trybuny szczecińskiego stadionu dostaną się dwoma wejściami.

Zobacz także

1234567