Piłkarze Pogoni grali w narodowych drużynach. Żadnemu z byłych i obecnych graczy szczecińskiego klubu nie udało się jednak odnieść zwycięstwa.
Najlepiej spisał się Kacper Smoliński, który strzelił gola dla młodzieżowej reprezentacji. Niestety biało-czerwoni przegrali w Lublinie z Izraelem 1:2 w meczu eliminacji Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Samobójcze trafienie w tym spotkaniu zaliczył były obrońca Pogoni Sebastian Walukiewicz a cały mecz rozegrał także występujący do niedawna w szczecińskim zespole Adrian Benedyczak. Trenerem młodzieżowej kadry jest były piłkarz, szkoleniowiec i dyrektor Dumy Pomorza Maciej Stolarczyk.

Porażki w towarzyskim meczu z Danią 0:1 doznała również reprezentacja Polski do lat 19. W 67 minucie na boisku pojawił się pomocnik Pogoni Mariusz Fornalczyk, natomiast do 26 minuty grał wypożyczony przez szczeciński klub do Chrobrego Głogów Hubert Turski.

W kadrze do lat 20 jedenaście minut w wyjazdowym meczu z Portugalią zaliczył natomiast wypożyczony do Górnika Łęczna obrońca Pogoni Kryspin Szcześniak. Reprezentacja Polski prowadzona przez szczecińskiego trenera Miłosza Stępińskiego zremisowała 0:0.

W Splicie gdzie grała Słowenia w 88 minucie na murawę wszedł Luka Zahović, ale napastnik Pogoni nie pomógł swojej reprezentacji, która w eliminacjach mundialu przegrała z Chorwacją 0:3.