Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni chcą zdobyć stadion w Płocku i wrócić do Szczecina z trzema punktami. Portowcy po dwutygodniowej przerwie na mecze reprezentacji wracają do zmagań w piłkarskiej ekstraklasie.
Ekipa trenera Kosty Runjaića zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Płock w 11 kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. Nafciarze u siebie są niepokonani i w czterech dotychczasowych meczach zdobyli 10 punktów oraz stracili tylko jednego gola.

Obrońca Dumy Pomorza Jakub Bartkowski docenia klasę rywala ale nie ukrywa, że liczy na sukces w dzisiejszej konfrontacji. - Na pewno to doświadczony zespół. Mają mocny środek pola, ale z naszej perspektywy nie mamy się czego obawiać. Wydaje mi się, że jesteśmy mocniejsi w każdej formacji i musimy to pokazać na boisku. Kiedyś Wisła musi stracić bramki u siebie i jesteśmy w stanie odmienić ich domowy bilans - ocenia Bartkowski.

W granatowo-bordowym składzie zabraknie w niedzielę kontuzjowanych Kamila Drygasa, Alexa Gorgona, Kacpra Smolińskiego oraz reprezentanta Polski Kacpra Kozłowskiego. Obchodzącego w sobotę 18. urodziny Kozłowskiego zastąpi na boisku w roli młodzieżowca Maciej Żurawski. Niedzielny mecz piłkarzy Wisły z Pogonią Szczecin rozpocznie się o godzinie 12.30 na stadionie w Płocku.
Obrońca Dumy Pomorza Jakub Bartkowski docenia klasę rywala ale nie ukrywa, że liczy na sukces w dzisiejszej konfrontacji.

Zobacz także

1234567