Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin/Archiwum]
Hit 1 ligi z udziałem piłkarek ręcznych SPR Pogoni. Szczecinianki zmierzą się w niedzielę z Arką Gdynia w trzeciej kolejce 1 ligi.
Będzie to konfrontacja dwóch czołowych ekip na zapleczu Superligi. Trenerka Pogoni Magdalena Michniewicz przyznaje, że choć siódemka znad morza jest niewygodnym rywalem, to liczy na trzecie z rzędu zwycięstwo swoich podopiecznych.

- Arka nam nie leży i mam nadzieję, że w niedzielę odczarujemy ten zespół. Na pewno to drużyna, która chętnie rzuca sprzed strefy, co nie znaczy, że nie potrafią dobrze grać na zwodzie. Jest kilka mocnych zawodniczek. Myślę, że nasze trzy bramkarki są na takim poziomie, że poradzą sobie. Przy tym jest mocna obrona. Jestem przekonana, że wygramy ten mecz - powiedziała Michniewicz.

Niedzielne spotkanie szczypiornistek SPR Pogoni z Arką Gdynia rozpocznie się o godzinie 16 w hali przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie.
Trenerka Pogoni Magdalena Michniewicz przyznaje, że choć siódemka znad morza jest niewygodnym rywalem, to liczy na trzecie z rzędu zwycięstwo swoich podopiecznych.

Zobacz także

1234567