Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Grupa Azoty Chemik Police będzie w środę walczyć o Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka.
Rywalem mistrzyń kraju w starciu o pierwsze trofeum w tym sezonie będą w Lublinie siatkarki Developresu Rzeszów. W Tauron Lidze lepszy start zanotowały rzeszowianki, które po czterech kolejkach z kompletem zwycięstw prowadzą w tabeli. Podopieczne trenera Jacka Nawrockiego po pierwszej ligowej porażce z ŁKS-em zajmują trzecie miejsce z punktem straty do lidera.

Zdaniem jednej z najlepszych siatkarek Chemika Martyny Łukasik, emocji dziś nie zabraknie a spotkanie zakończy się sukcesem polickiej drużyny. - Mecz w Lublinie będzie pierwszym w tym sezonie o coś, o poważną stawkę. Na pewno pojedziemy w pełni zmotywowane, żeby wygrać Superpuchar. Trzeba wyjść, zrobić swoje, pokazać bardzo dobrą siatkówkę i na pewno będzie bardzo dobre widowisko - zapowiada Łukasik.

Środowy mecz siatkarek Chemika Police z Developresem Rzeszów o Superpuchar Polski imienia Andrzeja Niemczyka rozpocznie się o godzinie 17.30 w hali Globus w Lublinie.
Zdaniem jednej z najlepszych siatkarek Chemika Martyny Łukasik, emocji dziś nie zabraknie a spotkanie zakończy się sukcesem polickiej drużyny.

Zobacz także

1234567