Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Hit w 3. lidze z udziałem piłkarzy Świtu. Prowadzący w tabeli szczecinianie zmierzą się w piątek na wyjeździe z wiceliderem rozgrywek Olimpią Grudziądz.
Na początku czerwca Duma Skolwina w ostatniej kolejce minionego sezonu wygrała z Olimpią 1:0 i pozbawiła ekipę z Grudziądza awansu do 2 ligi. W zespole z północy Szczecina może zadebiutować 19-letni obrońca Ernest Hulisz, który został na rok wypożyczony z Unii Janikowo.

Szkoleniowiec Świtu Mariusz Kuras spodziewa się dziś zaciętej walki o zwycięstwo z drużyną prowadzoną przez byłego trenera piłkarzy Pogoni Szczecin Bogusława Baniaka. - Bogdan zawsze umie podkręcić atmosferę. Poza tym gramy z zespołem, który przegrał w Szczecinie awans. Wiemy, że będzie trudno, ale też znamy swoją wartość. Bogdan umie przygotować zespoły pod kątem fizycznym, zawsze wyglądają dobrze taktycznie. Chcemy zdobyć oczko, a może trzy i na to liczę - powiedział Kuras.

Piątkowy mecz piłkarzy Olimpii ze Świtem Szczecin rozpocznie się o godzinie 18 w Grudziądzu.
Szkoleniowiec Świtu Mariusz Kuras spodziewa się dziś zaciętej walki o zwycięstwo z drużyną prowadzoną przez byłego trenera piłkarzy Pogoni Szczecin Bogusława Baniaka.

Zobacz także

1234567