Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarki nożne Pogoni nie sprawiły niespodzianki w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianki przegrały u siebie z Górnikiem Łęczna 1:4 w meczu rozpoczynającym piątą kolejkę ekstraligi kobiet.
Do przerwy nasze panie przegrywały 0:2. Honorowego gola po zmianie stron strzeliła kapitan portowej jedenastki Weronika Szymaszek. Jak mówi napastniczka Pogoni Roksana Ratajczyk, która dwa ostatnie lata grała w Łęcznej wynik czwartkowej konfrontacji nie oddaje tego, co działo się na boisku.

- Szkoda meczu, niewykorzystanych sytuacji. Pierwsza połowa nie należała do nas, ale w drugiej zdominowałyśmy przeciwnika, mogłyśmy strzelić i prowadzić. Jesteśmy nową drużyną w budowie i to dla nas lekcja na przyszłe mecze - podsumowała Ratajczyk.

Po czwartej z rzędu ligowej porażce ekipa trenera Roberta Dymkowskiego z trzema punktami na koncie zajmuje 10 miejsce w tabeli. W kolejnym meczu ekstraligi piłkarki nożne Pogoni Szczecin 24 września na wyjeździe zmierzą się z Akademią Piłkarską Lotos Gdańsk.
Jak mówi napastniczka Pogoni Roksana Ratajczyk, która dwa ostatnie lata grała w Łęcznej wynik czwartkowej konfrontacji nie oddaje tego, co działo się na boisku.