Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Szczecinianie pokonali w sobotę AZS Gdańsk 5:2 w meczu ekstraklasy futsalu. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Szczecinianie pokonali w sobotę AZS Gdańsk 5:2 w meczu ekstraklasy futsalu. Fot. Robert Stachnik [Radio Szczecin]
Halowi piłkarze Pogoni 04 zdobyli cenne trzy punkty w walce o utrzymanie w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie pokonali w sobotę AZS Gdańsk 5:2 w meczu ekstraklasy futsalu.
Dla zero-czwórki to drugie z rzędu ligowe zwycięstwo. Dwa gole w sobotniej potyczce zdobył kapitan portowej drużyny Mateusz Jakubiak. Pozostałe gole zdobyli Daniel Maćkiewicz, Karol Czyszek i Bartosz Przygórzewski, dla którego to premierowa bramka w tym sezonie.

Jak mówi szczęśliwy Bartosz Przygórzewski, sukces w konfrontacji z akademikami sprawił wiele radości. - Jesteśmy zadowoleni, że udało się wygrać drugi mecz. My i AZS mieliśmy nóż na gardle. To był mecz o przysłowiowe "sześć punktów". Miejmy nadzieję, że kolejne mecze dają nadzieję, że uda się powalczyć o coś więcej niż przedostatnie miejsce w ekstraklasie - podkreśla Przygórzewski.

Po sobotnim zwycięstwie szczecinianie pozostali na przedostatniej pozycji w tabeli, ale mają już cztery punkty przewagi nad ostatnim AZS-em Gdańsk. W kolejnym meczu ekstraklasy futsalu Pogoń 04 za tydzień we własnej hali zmierzy się z zespołem Słoneczny Stok Białystok.
Jak mówi szczęśliwy Bartosz Przygórzewski, sukces w konfrontacji z akademikami sprawił wiele radości.

Zobacz także

1234567