W tabeli II ligi Błękitni zajmują czwarte miejsce, a drużyna Kotwicy jest trzynasta. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Tylko jeden punkt zdobyli w swoich meczach piłkarze Błękitnych Stargard i Kotwicy Kołobrzeg.
Piłkarze Błękitnych nie pokonali lidera II ligi. Stargardzianie zremisowali w sobotę na swoim stadionie z prowadzącym w tabeli rozgrywek Rakowem Częstochowa 2:2. Zespół spod Jasnej Góry już po sześciu minutach gry prowadził 2:0. Kontaktowego gola dla ekipy trenera Krzysztofa Kapuścińskiego strzelił Bartosz Flis w 25 minucie i do przerwy było 1:2. Punkt dla Błękitnych uratował Sebastian Inczewski, który w 85 minucie doprowadził do remisu i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

W jedenastej kolejce nie powiodło się natomiast piłkarzom Kotwicy Kołobrzeg, którzy na wyjeździe przegrali z Olimpią Zambrów 1:2.

W tabeli stargardzianie zajmują czwarte miejsce a drużyna trenera Piotra Tworka jest trzynasta. W kolejnych ligowych meczach za tydzień Błękitni Stargard zmierzą się na Górnym Śląsku z Polonią Bytom a Kotwica Kołobrzeg na wyjeździe spotka się ze Stalą Stalowa Wola.