Halo, Stadion
Radio SzczecinRadio Szczecin » Halo, Stadion

Piłkarze II ligi jeszcze nie mają przerwy. W tym roku rozegrają dwie kolejki awansem z rundy wiosennej. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin/Archiwum]
Ze zmiennym szczęściem radzili sobie drugoligowcy z regionu w ostatniej kolejce rundy jesiennej.
Piłkarze Błękitnych Stargard pokonali w sobotę na swoim stadionie GKS Bełchatów 1:0. Gola zdobył w drugiej połowie Sebastian Inczewski.

W znacznie gorszych nastrojach rundę jesienną zakończyli piłkarze Kotwicy Kołobrzeg, którzy zremisowali z Olimpią Elbląg 2:2. Wyrównującą bramkę stracili w czwartej minucie doliczonego czasu, mimo że grali wówczas po czerwonych kartkach z przewagą dwóch zawodników. Dla Kotwicy to dziewiąty mecz z rzędu bez zwycięstwa. Ostatni raz piłkarze znad morza wygrali w II lidze dwa miesiące temu, kiedy pokonali u siebie 1:0 Puszczę Niepołomice.

W tabeli Błękitni zajmują 6 miejsce a Kotwica jest 17. Piłkarze II ligi jeszcze nie mają przerwy. W tym roku rozegrają dwie kolejki awansem z rundy wiosennej. Błękitni w sobotę u siebie zmierzą się z Gryfem Wejherowo, natomiast Kotwica w Kołobrzegu spotka się 19 listopada z Wartą Poznań.