Radio SzczecinRadio Szczecin » Konkursy Radia Szczecin » Konkursy rozstrzygnięte
Hulaj dusza piekła nie ma? O nie!!!
Hulajnoga przeszkód nie ma!!! O tak!!!

Kosmiczne modele z XXI wieku!
Realizacja: Wojciech Ochrymiuk [Radio Szczecin]
eRoller R1 – Innowacyjna, wydajna, bezpieczna – to tylko trzy zalety z wielu, które posiada nasz model najnowocześniejszej hulajnogi elektrycznej na rynku. Klasyczna jazda na hulajnodze nabrała nowego znaczenia, potężny silnik, wytrzymała bateria oraz wielofunkcyjność sprawia, że codzienna droga do pracy czy szkoły stanie się frajdą i super alternatywą powiązaną z ochroną środowiska.

Przemyślane rozwiązania R1 pozwalają nam w najwyższym stopniu wykorzystać funkcje pojazdu z myślą o funkcjonalności i wygodzie użytkowania. Dzięki demontowanej baterii mamy swobodę ładowania praktycznie w każdym miejscu i warunkach. System BMS chroni i czuwa nad pracą baterii, aby utrzymywać najlepszą kondycję, temperaturę i wydajność podczas pracy. R1 daje nam możliwość ładowania naszego smartfona podczas jazdy za pomocą wbudowanego wyjścia USB a składana rama umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie.

Wysoka jakość wykonania R1 jest gwarancją na bezpieczne i długie użytkowanie. Wodoodporna obudowa, mocne i kute procesem 3D mocowanie, wysokiej jakości bateria, komfortowe rączki, antypoślizgowa syntetyczna powłoka oraz metalowa konstrukcja wytrzymująca obciążenie 120kg. Wszystko to i wiele więcej składa się na niezawodną hulajnogę elektryczną eRoller R1!

Każdy z modeli dostępny jest w czterech konfiguracjach kolorystycznych, czerwonym, białym, żółtym oraz niebieskim.

Konkursy Radia Szczecin