trzyMAJ formę
Radio SzczecinRadio Szczecin » trzyMAJ formę


CAŁA HISTORIA ZACZĘŁA SIĘ OD POSZUKIWANIA IDEALNEGO MASŁA ORZECHOWEGO. TAKIEGO, KTÓRE BYŁOBY W SAM RAZ NA PRZEKĄSKĘ LUB JAKO DODATEK DO ŚNIADANIA NASZYCH NAJBLIŻSZYCH.
Ponieważ znalezienie produktu ze zdrowym, czystym składem bez dodatków było dość trudne, postanowiliśmy zrobić je sami. Tak właśnie rozpoczęła się przygoda naszej małej orzechowni MASLOVE. Masła orzechowe idealnie uzupełniają każdą dietę, ponieważ są bogatym źródłem nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jak wykazują badania, zdrowe tłuszcze posiadają działanie przeciwzakrzepowe, zapobiegają nadciśnieniu tętniczemu krwi oraz są niezbędnym składnikiem budulcowym komórek. Masło orzechowe jest cenionym wśród sportowców "zastrzykiem energii”. Chętnie sięgają po nie szczególnie zawodnicy sportów siłowych oraz kolarze.

POZNAJ SEKRET PRODUKCJI

Sekret dobrego produktu tkwi w użyciu najlepszego surowca. W przypadku maseł orzechowych rzecz jasna podstawą są całe, zdrowe orzechy. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę i żadne wątpliwości co do jakości. Skoro masło ma być klasy premium, to i orzechy muszą być klasy premium.


TrzymajFormeBanner-15

Więcej na Maslove.
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Sprawdź przepisy z wykorzystaniem naszych produktów: