trzyMAJ formę
Radio SzczecinRadio Szczecin » trzyMAJ formę
Nice To Fit You – najszerszy wybór menu na rynku diet pudełkowych

Marka rewolucjonizuje świat cateringów dietetycznych – po wprowadzeniu na polski rynek możliwości samodzielnego komponowania menu, postanawia ponownie wyprzedzić konkurencję, oddając w ręce swoich Użytkowników największą liczbę propozycji dań w codziennym jadłospisie! Od teraz wybór spośród 35 różnorodnych potraw dziennie jest w zasięgu ręki.

Brand wyznacza trendy i przeciera technologiczne szlaki, a co więcej – wykazuje się doskonałą znajomością swoich Konsumentów i kulinarnych trendów. To właśnie dlatego w ostatnim czasie do oferty marki dołączyła w pełni roślinna dieta Vegan oraz komponowana w trosce o układ trawienny i immunologiczny dieta Balance.

Najnowszy wariant – Balance – to tworzona przez ekspertów Nice To FIt You kompozycja mikroelementów, której głównym celem jest wspomaganie układu odpornościowego i trawiennego. Dieta Balance działa antyzapalnie, a przy okazji wyklucza nabiał i ogranicza zawartość glutenu, docierając tym samym nawet do najbardziej wymagających Konsumentów.

Rozszerzenie oferty w praktyce oznacza 7. zróżnicowanych planów żywieniowych oraz najszerszy wybór menu na polskim rynku cateringów. Klienci Nice To Fit You mają możliwość przebierania z 35 propozycji posiłków każdego dnia – i to w pełni swobodnie – w oparciu o zdjęcia dań w aplikacji mobilnej. Każdy dzień może łączyć w sobie potrawy pochodzące z każdej z diet.

Wszystko to zgodnie z myślą przewodnią brandu: "W kwestii wolności wyboru nie zamierzamy się ograniczać!”.

O marce

Nice To Fit You to dieta pudełkowa, w której zawsze masz wybór – nawet spośród 35 propozycji dań każdego dnia w obrębie 7. różnych diet.

Brand serwuje różnorodność – od domowych smaków, przez kuchnię wegańską, wegetariańską, niskowęglowodanową czy ograniczającą gluten – aż po dietę komponowaną z myślą o smakoszach i bywalcach modnych restauracji.

Każdy posiłek w ramach jednej rezerwacji (a nawet jednego dnia) możesz wybrać z innej diety. Bo w Nice To Fit You to Użytkownik decyduje, na co ma chęć, a sztab wyspecjalizowanych dietetyczek, kucharzy i dostawców staje na głowie, żeby dostarczane zestawy zgrywały się z jego apetytem i kalendarzem.

Co prawda marka nie czyta jeszcze w myślach, ale dobrze wie, jak wyprzedzać potrzeby.


Więcej o NTFY.
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]
Fot. Mateusz Papke [Radio Szczecin]