Kawiarenka Muzyczna
Radio SzczecinRadio Szczecin » Kawiarenka Muzyczna

Fot. pixabay.com / TBIT (CC0 domena publiczna)
Fot. pixabay.com / TBIT (CC0 domena publiczna)
Najbliższej nocy poznamy najnowszy studyjny album megagwiazdy amerykańskiej wokalistki Taylor Swift. Płyta sprawi, że artystka tylko umocni jeszcze swoją pozycję najlepszej na świecie piosenkarki biznesmenki.
Taylor Swift ma rzeszę oddanych fanów, którzy pomagają jej bić rekordy w transmisji streamingowej, zawieszać strony internetowe i wyprzedać bilety na głównych stadionach na całym świecie. Oczekuje się, że jej najnowszy album po raz kolejny wzbudzi ten sam entuzjazm wśród fanów.

Będzie to przedłużenie jej dziedzictwa nie tylko jako supergwiazdy popu, ale także jako biznesmenki. Swift udowodniła, jaką siłą ekonomiczną dysponowała w 2023 roku. Bilety na jej decydującą o jej karierze trasę koncertową „Eras” wyprzedały się niemal natychmiast, fani szaleli z jej gadżetami podczas koncertów, a film z jej trasy pobił rekordy kasowe w weekend otwarcia, a sama piosenkarka po drodze została miliarderką.

Jest potęgą biznesową - pisze stacja CNN i dodaje. - Dokonała niezwykłych osiągnięć, które byłyby imponujące dla każdego typowego lidera biznesu prowadzącego firmę ze światowej listy Fortuna 500. Przedstawiła doskonałe studium przypadku dotyczące rozumienia klientów i zapewniania im tego, czego chcą - czytamy na stronie internetowej CNN.
Relacja Jana Pachlowskiego.

Zobacz także

2024-05-20, godz. 18:35 Przed premierą "Polity". Był casting, będą kolejne... [ZDJĘCIA] 14 września w Teatrze Polskim planowana jest premiera spektaklu 'Polita' w reżyserii Janusza Józefowicza z muzyką Janusza Sokłosy. » więcej 2024-05-20, godz. 16:03 Margaret w Radiu Szczecin Autorka aktualnej 'Płyty tygodnia' Radia Szczecin gościła w naszym studiu i opowiadała o swoim nowym materiale. » więcej 2024-05-19, godz. 18:16 Międzynarodowy koncert w kościele Baptystów W ramach 21. edycji Szczecińskiego Festiwalu Muzyki Dawnej już o 19:00 w Kościele Baptystów w Szczecinie wystąpią artyści z Izraela, Japonii, Niemiec i Polski. » więcej 2024-05-18, godz. 12:18 Antywojenny spektakl w Goleniowie 'Miłość nie umrze' - Wielka Rock Opera zainaugurowała w Goleniowie urodziny miasta. » więcej 2024-05-18, godz. 10:26 Parada zabytkowych aut, wizyta w piekarni, czyli Noc Muzeów w Szczecinie Od parady zabytkowych samochodów po zwiedzanie słynnej piekarni - atrakcji podczas szczecińskiej Nocy Muzeów ma wystarczyć dla każdego. » więcej 2024-05-18, godz. 10:19 Harfistka Barbara Stalmierska świętuje 40-lecie pracy artystycznej w Filharmonii [ZDJĘCIA] Współpracuje z wieloma orkiestrami w Polsce i za granicą. Specjalizuje się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Interesuje się szczególnie nowymi możliwościami kolorystycznymi harfy. Gra w Orkiestrze Symfonicznej Filharmonii im. Mieczysława… » więcej 2024-05-18, godz. 09:44 W Noc Muzeów w Trzcińsku-Zdroju przeniesiemy się do średniowiecza Potyczki rycerskie, wystawy, czy projekcja filmu to tylko niektóre elementy Nocy Muzeów w Trzcińsku-Zdroju. » więcej 2024-05-18, godz. 09:06 Art Festiwal w Stargardzie. Strefy w parkach i na ulicach Blisko 150 wydarzeń: koncertów, spektakli, plenerów malarskich oraz pokazów sztuki ulicznej. Tegoroczna edycja Art Festiwal Stargard potrwa przez cały weekend. W programie przewidziano także udział artystów z Greifswaldu. » więcej 2024-05-17, godz. 17:44 Dziś premiera Rock Opery w Goleniowie [ZDJĘCIA] Antywojenne widowisko szykuje na piątkowy wieczór Teatr Brama z Goleniowa. Będzie to bodaj największy spektakl w historii miasta, bo planowany jest udział ponad 300 osób. Goleniowska Rock Opera nosi tytuł „Love will not die'. » więcej 2024-05-17, godz. 10:37 Dwa Złote Medale dla Weroniki Włodarczyk z Akademii Sztuki w Szczecinie [ZDJĘCIA] Zaśpiewała w słynnej wiedeńskiej Musikverein i w średniowiecznej katedrze we włoskiej Tropei. » więcej
2345678