Radio SzczecinRadio Szczecin » Polska i świat

22-letni podejrzany działał tak, aby policja i prokuratura nie wpadła na jego trop. źródło: http://www.policja.pl/
22-letni podejrzany działał tak, aby policja i prokuratura nie wpadła na jego trop. źródło: http://www.policja.pl/
Mężczyzna podejrzany o zabójstwo dziewczynki w Mrowinach na Dolnym Śląsku przyznał się do winy - poinformował rzecznik Komendanta Głównego Policji, inspektor Mariusz Ciarka. Podkreślił, że 22-letni podejrzany działał tak, aby policja i prokuratura nie wpadła na jego trop.
Jednak policja od początku powiązała go z zabójstwem i po zebraniu dowodów postanowiła go zatrzymać.

- Kiedy zostały przedstawione mu konkretne argumenty, a następnie został przewieziony do prokuratury, gdzie prokurator przedstawił mu zarzut dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu - poinformował inspektor Ciarka.

Inspektor Mariusz Ciarka nie chciał powiedzieć czy zbrodnia miała podłoże seksualne.

- My znamy już - w naszej ocenie - motyw, którym kierował się sprawca ale obecnie ze względu na to, ze jeszcze zostały zaplanowane dodatkowe czynności..., być może po nich prokuratura zdecyduje się powiedzieć więcej, ale obecnie o motywach ani o tym, co było podłożem tej zbrodni informować nie możemy - zaznaczył.

Rzecznik Komendanta Głównego Policji potwierdził, że podejrzany znał zamordowaną dziewczynkę i jej matkę. Mieszkał na Dolnym Śląsku, ale nie w powiecie świdnickim, gdzie dokonano zbrodni.
- Kiedy zostały przedstawione mu konkretne argumenty, a następnie został przewieziony do prokuratury, gdzie prokurator przedstawił mu zarzut dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu - poinformował inspe
- My znamy już - w naszej ocenie - motyw, którym kierował się sprawca ale obecnie ze względu na to, ze jeszcze zostały zaplanowane dodatkowe czynności..., być może po nich prokuratura zdecyduje się powiedzieć więcej, ale obecnie o motywach ani o tym, co b
źródło: http://www.policja.pl/

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty