Radio SzczecinRadio Szczecin » Region

70 biznesmenów z całego świata spotkało się w Binowie, by porozmawiać o biznesie, interesach i pograć w golfa na 18-dołkowym polu. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
70 biznesmenów z całego świata spotkało się w Binowie, by porozmawiać o biznesie, interesach i pograć w golfa na 18-dołkowym polu. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
70 biznesmenów z całego świata spotkało się w Binowie, by porozmawiać o biznesie, interesach i pograć w golfa na 18-dołkowym polu.
- W turnieju dla inwestorów chodzi o to, by pokazać uroki zachodniopomorskiego i to, że w naszym regionie można i opłaca się inwestować - tłumaczy Sławomir Piński, dyrektor pola golfowego. - To turniej dla potencjalnych zagranicznych inwestorów, którzy przyjeżdżają do Szczecina rozeznać możliwości współpracy z naszym miastem. Po rozegraniu turnieju, będzie bowiem czas na rozmowy.

Robert Owczarzak z Belgii zajmuje się nieruchomościami. Jak mówi, pole i interesy to wymarzone połączenie. - Biznes i golf ładnie ze sobą harmonizują i współpracują. Golf to styl życia i bardzo dobra forma, by poznawać ludzi, a przy okazji zrobić coś dobrego w biznesie - uważa Owczarzak.

Szef szczecińskiego oddziału Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej Kaare Nordbo
stwierdził, że zarówno biznes, jak i golf są trudne. - Nie jest lekko - odpowiedział.

To była piąta edycja turnieju.
- W turnieju dla inwestorów chodzi o to, by pokazać uroki zachodniopomorskiego i to, że w naszym regionie można i opłaca się inwestować - tłumaczy Sławomir Piński, dyrektor pola golfowego.
Robert Owczarzak z Belgii zajmuje się nieruchomościami. Jak mówi, pole i interesy to wymarzone połączenie.
Szef szczecińskiego oddziału Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej Kaare Nordbo stwierdził, że zarówno biznes, jak i golf są trudne.

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty