Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów

AKTUALNE NOTOWANIE

Dua Lipa nową liderką!

Ponad trzy i pół roku musiała czekać Dua Lipa na swoje kolejne zwycięstwo na naszej liście. Wcześniej wygrywała dwukrotnie z piosenką ,,Be The One" wiosną 2016 roku. Na miejsce drugie awansował Post Malone, a na trzecie spadła Nea. Liderująca przed tygodniem Tones And I spadła na czwarte.PREMIERA TYGODNIA

Adore You
HARRY STYLES
video >>


13 grudnia ukaże się drugi solowy album Harry'ego Stylesa, zatytułowany ,,Fine Line”. Przedpremierowo na singlu ukazała się piosenka ,,Adore You”, do której powstał bardzo widowiskowy, epicki teledysk, nakręcony rzekomo na wyspie Eroda. Tak się składa, że Eroda to słowo ,,Adore” czytane od tyłu. Wygląda więc na to, że Harry Styles zmontował chytrą intrygę przy okazji promocji tej piosenki... W przyszłym roku Harry Styles wystąpi po raz pierwszy w Polsce, 10 maja w Krakowie.

NASZE TYPY

Love Is Fire
FREYA RIDINGS
video >>


Debiutancki album tej piosenkarki zebrał wiele pochlebnych recenzji. ,,Freya Ridings to głos 2019 roku” – napisał The Times. ,,Precyzja muzyki klasycznej i surowe emocje w niebiańskim popie” – GQ. ,,Ponadprzeciętny talent” – Sunday Times Culture. ,,Najbardziej ekscytująca wschodząca gwiazda w Wielkiej Brytanii… Wielka sława tuż za rogiem” – The Sun. Jeden utwór z tego albumu, a mianowicie piosenka ,,Castles”, już stała się dużym przebojem w Europie. Teraz czas na nowy singiel, w wersji nieco różniącej się od albumowej. Freya Ridings tak mówi o utworze ,,Love Is Fire”: ,,Od pięciu lat to właśnie tym utworem rozpoczynamy koncerty. Za każdym razem, gdy słyszę tą gitarę, czuję, że skacze mi adrenalina. Wtedy wiem, że jestem gotowa, by zacząć śpiewać. Odkąd więcej koncertuję, zrozumiałam, że koncert musi być jak podróż. Pisanie „Love Is Fire” było niepowtarzalnym doświadczeniem. To prawdziwy koktajl emocji”.

ŚWIEŻY TOWAR

No Good
ALLY BROOKE
video >>


Ally Brooke to jedna z wokalistek zespołu Fifth Harmony, z którego wywodzi się także Camila Cabello. Najnowszy solowy singiel Ally Brooke bazuje na utworze ,,You're No Good For Me”, wydanym w roku 1987 przez Kelly Charles, samplowanym w latach 90 przez grupę The Prodigy w słynnym hicie ,,No Good (Start The Dance)”.

SLiP 5, 10, 15 i 20 LAT TEMU...


Notowanie 1223 / 7 listopada 2014

1. Habits (Stay High) - Tove Lo

2. Faded - Zhu

3. Sun Goes Down - Robin Schulz feat. Jasmine Thompson


Notowanie 962 / 6 listopada 2009

1. Kto tam? Kto jest w środku? - Hey

2. Odjazd - Renata Przemyk

3. Nie mogę cię zapomnieć - Agnieszka Chylińska


Notowanie 701 / 6 listopada 2004

1. Do kołyski - Dżem

2. Amerika - Rammstein

3. Enjoy The Silence '04 - Depeche Mode


Notowanie 440 / 6 listopada 1999

1. Around The World - Red Hot Chili Peppers

2. Długość dźwięku samotności - Myslovitz

3. King Of My Castle - Wamdue Project


SZYMON NADAJE

BLUES PILLS
Voodoo Lounge, Dublin 04.11.2016


W 2011 roku dwóch Amerykanów, Zack Anderson i Cory Berry, basista i perkusista grupy Radio Moscow, wypatrują gdzieś w stanie Iowa Szwedkę Elin Larsson i zapraszają do współpracy. Wokalistka przyjmuje zaproszenie i zaczynają koncertować. Podczas wizyty we Francji poznają młodziutkiego zdolniachę Doriana Sourriaux, gitarzystę, który dołącza do pozostałej trójki. Powstaje grupa Blues Pills. Ja zetknąłem się z twórczością zespołu w momencie, kiedy mieli na koncie kilka EPek, tuż przed wydaniem debiutanckiej płyty.