Radio SzczecinRadio Szczecin » Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Informacje z "koszykówka"

2019-12-09, Sport Trener koszykarzy Kinga musi wracać na Litwę Koszykarze Kinga efektownym zwycięstwem pożegnali swojego trenera Mindaugasa Budzinauskasa. » więcej 2019-12-08, Sport Koszykarze Kinga chcą przerwać serię porażek Koszykarze Kinga Szczecin chcą przerwać serię czterech porażek z rzędu w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. » więcej 2019-12-08, Sport Wilki zdeklasowały przeciwnika. Ponad 50 punktów różnicy [ZDJĘCIA] Koszykarze Kinga Szczecin przerwali serię czterech porażek z rzędu w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Wilki zdeklasowały MKS Dąbrowa Górnicza 97:44. » więcej 2019-12-07, Sport Koszykarze PGE Spójni Stargard grają w Bydgoszczy w EBL Koszykarze PGE Spójni sprawdzą w sobotę formę beniaminka Energa Basket Ligi. Stargardzianie na wyjeździe zmierzą się z Eneą Astorią Bydgoszcz w 11. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. » więcej 2019-12-07, Sport Spójnia słabsza od beniaminka Koszykarze PGE Spójni słabsi od beniaminka Energa Basket Ligi. Stargardzianie przegrali na wyjeździe z Eneą Astorią Bydgoszcz 82:90 w 11. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski. » więcej 2019-12-03, Sport PGE Spójnia ma nowego rozgrywającego Adris De Leon został koszykarzem stargardzkiego klubu. 35-letni zawodnik w poprzednim sezonie występował w MKS-ie Dąbrowa Górnicza prowadzonym przez obecnego trenera Spójni Jacka Winnickiego. » więcej 2019-12-01, Sport Wygrana koszykarzy PGE Spójni Stargard z Legią w EBL Koszykarze PGE Spójni odnieśli drugie domowe i czwarte w tym sezonie zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. » więcej 2019-12-01, Sport Koszykarze Kinga Szczecin grają mecz w EBL Koszykarze Kinga chcą przerwać serię trzech porażek z rzędu i odnieść szóste zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. » więcej 2019-12-01, Sport King przegrywa we własnej hali [DUŻO ZDJĘĆ] Koszykarze Kinga przegrali niemal już wygrany mecz w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie przegrali z HydroTruckiem Radom 77:78 w 10 kolejce Energa Basket Ligi. » więcej 2019-11-26, Sport Ósme z rzędu wygrane Milwaukee Bucks i Los Angeles Lakers [WIDEO] Koszykarze Los Angeles Lakers wygrali 15. mecz w tym sezonie NBA, a zespół Milwaukee Bucks zwyciężył po raz 14. » więcej