Aktywna sobota
Radio SzczecinRadio Szczecin » Aktywna sobota » Audycje
Na grafice jedna z ubiegłorocznych mas krytycznych.
Na grafice jedna z ubiegłorocznych mas krytycznych.
Rodzina Rolbieckich z Pyrzyc.
Rodzina Rolbieckich z Pyrzyc.
Artur Jamrozik i Karolina Grochowicka
Artur Jamrozik i Karolina Grochowicka
Aktywna Sobota cz.1 - Szybka Dycha czyli Pyrzyce biegają
Aktywna Sobota cz.2 -Szczecin rowerami stoi? Masa krytyczna i cykliści
Dzień przed Pyrzycką Szybką Dychą pokazaliśmy, że Pyrzyce to jedno z najbardziej rozbieganych miast w regionie. A potem wsiedliśmy na rowery, żeby pojeździć po Szczecinie.

O samej Pyrzyckiej Szybkiej Dysze mówił dyrektor biegu - Marcin Paprocki ze Stowarzyszenia K2 Partners. Była z nami wyjątkowa rodzina z Pyrzyc, która opowiadała o swojej pasji i akcji "Pyrzyce Biegają" - Anna i Karol Rolbieccy oraz ich synowie Olek (2,5 roku) i Mikołaj (7 lat).

Lada dzień szczecińscy rowerzyści rozpoczną wiosenny sezon masą krytyczną na Prawobrzeżu. A o tym, jak bezpiecznie jeździć po mieście, rozmawialiśmy z Karoliną Grochowicką i Arturem Jamrozikiem ze Stowarzyszeniem Rowerowy Szczecin.
 

Zobacz także

2019-06-22, godz. 20:05 Kamienica w lesie, czyli stareńkie może być piękne Monika Szymanik sama o sobie mówi "niereformowalna miłośnika stareńkiego Szczecina". Na Instagramie stworzyła profil "Kamienica w lesie", w którym pokazuje… » więcej 2019-04-29, godz. 09:00 SKT czyli Szczecinianie Kochają Tenis - czyli Szczeciński Klub Tenisowy rządzi w mieście... Szczecinianie kochają tenis - nie ma wątpliwości Andrzej Czyż wiceprezes Szczecińskiego Klubu Tenisowego. W Aktywnej Sobocie rozmawialiśmy m. in. o tuniejach… » więcej 2019-03-31, godz. 22:50 Łobuziaki chcą zdobyć stolicę! Pomóc może każdy Dzieci z domu dziecka Trzcińsku marzą, aby pojechać na wycieczkę do Warszawy. Aby zebrać pieniądze, organizują bieg. O drużynie Łobuziaków, o tym co… » więcej 2019-03-31, godz. 22:45 Jamnik też potrafi, czyli rzecz o agility Psie sporty? Oni wybrali agility. O co to w tym chodzi i czy każdy pies może pokonywać przeszkody, opowiadała Marcelina Wojewoda, która razem z jamnikiem… » więcej 2019-03-26, godz. 08:13 Ciągle w biegu, czyli utalentowana szczecińska lekkoatletka Oliwia Sarnecka to młoda biegaczka, która nie boi się mówić, że chce sięgnąć po najwyższe w sporcie cele. O sukcesach, trenowaniu, szukaniu wsparcia… » więcej 2019-03-26, godz. 07:50 Powstaje książka o piłce nożnej w Gryfinie O swoim projekcie i historii sportu w regionie opowiadali Grzegorz Racinowski oraz dr Ryszard Stefanik, którzy pracują nad książką o gryfińskim futbolu. » więcej 2019-03-07, godz. 17:58 Esktremalne bieganie po pustyni? Oni chcą to zrobić! W naszym studiu gościła dwójka szczecinian, którzy kochają ekstremalne biegi. Teraz zamierzają się sprawdzić na dystansie 50 km. Ale dystans to nie wszystko… » więcej 2018-11-28, godz. 19:46 Ręczna robota z pomysłem Cuda na kiju, a raczej na drutach i rzemykach. Dziewczyny aktywne są na siedząco, tworzą szaliki, czapki, makatki i biżuterię. Karolina INU Gembarowska oraz… » więcej 2018-11-28, godz. 19:40 Szczyt zdobyty zimą liczy się bardziej Złota polska jesień to najpiękniejsza i prawdopodobnie najlepsza na wspinanie pora roku, ale największa satysfakacja ze zdobytego szczytu jest zimą. Wspinaczka… » więcej 2018-11-28, godz. 19:08 Sztuka mięsa, czyli stek na warsztacie Jest moda na wołowinę, a więc w Kulinarnym Atelier w Szczecinie kucharze uczyli podczas warsztatów, jak wysmażyć dobrego steka i podać wyśmienity tatar… » więcej
12345