Radio SzczecinRadio Szczecin » FONOSFERA » Reportaże
grafika Wojciech Ochrymiuk
grafika Wojciech Ochrymiuk
dr inż. Agnieszka Piegat, fot. Maciej Papke
dr inż. Agnieszka Piegat, fot. Maciej Papke
Posłuchaj rozmowy Joanny Skoniecznej z dr inż. Agnieszką Piegat
Chcesz stworzyć audiobook razem z Przemysławem Kowalewskim i Markiem Stelarem? Jeśli tak, to koniecznie weź udział w konkursie.
"Pogodny 2.0" to audiobook, którego możecie w Radiu Szczecin słuchać od poniedziałku do piątku po 11. Całej opowieści możecie też posłuchać ponownie w czwartkowej Fonosferze, po 19.
Jednak, aby w kolejnym tygodniu na antenie pojawiły się nowe odcinki, potrzebujemy Waszych podpowiedzi.

Od środy do piątkowego poranka czekamy na Wasze odpowiedzi i pomysły dotyczące losów bohatera Pogodnego 2.0. W tym tygodniu pytamy o co zapyta teraz Pani Inżynier Pogodnego?

A - czy ma jakiś pomysł na wydostanie się z pułapki,
B - czy ma chociaż nadzieję na wydostanie się z pułapki,
C - o Turkucia.

Czekamy na Wasze pomysły. O tym którą podpowiedź wykorzystamy przekonamy się w piątek po godzinie 11. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, które wręczymy w czasie finałowego spotkania w Studiu S1 Radia Szczecin - 12 marca. Nagrodą jest przede wszystkim specjalistyczny radioodbiornik oraz specjalne zestawy upominków.
A o Pogodnym 2.0 i byciu ambasadorem kampanii "Pomorze Zachodnie - Możesz wszystko"w Fonosferze opowie dziś dr inż. Agnieszka Piegat, naukowczyni z Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, współtworzy innowacyjną terapię nowotworową z użyciem nanocząsteczek.
Do słuchania Pogodnego 2.0 zaprasza Pomorze Zachodnie
 

Zobacz także

2026-04-29, godz. 07:47 "Dom na klifie" - relacja z premiery słuchowiska Studio Koncertowe S-1 im. Jana Szyrockiego pełne słuchaczy, rozmowy, wspomnienia i świetna atmosfera - taka była premiera najnowszego słuchowiska Radia Szczecin… » więcej 2026-04-28, godz. 05:54 "Maksym" - reportaż Małgorzaty Gwiazdy-Elmerych Od dwóch lat towarzyszy mu ból. Jest cały czas i - jak mówi Maksym - bywa, że w skali od jeden do dziesięciu, jest na dziesięć, a czasami na piętnaście… » więcej 2026-04-26, godz. 12:54 "Dom na klifie" - najnowsze słuchowisko Radia Szczecin Będzie wzruszająco, muzycznie i rodzinnie - w poniedziałek o godzinie 19 premiera najnowszego słuchowiska Radia Szczecin "Dom na klifie". Premiera jednocześnie… » więcej 2026-04-23, godz. 11:18 "Nocny dyżur"- reportaż Janusza Wilczyńskiego Na takie miejsca właściciele psów, kotów oraz innych zwierząt domowych ze Szczecina i okolic czekali przez wiele lat. I wreszcie w czerwcu ubiegłego roku… » więcej 2026-04-22, godz. 06:00 „Ani jednego dnia bez zdjęcia” - reportaż Anny Kolmer Mówił o sobie, że jest „spacerowiczem z aparatem”. Zdjęcia robił ponad 60 lat. Bohaterem dzisiejszej Fonosfery będzie fotoreporter Włodzimierz Piątek… » więcej 2026-04-21, godz. 05:56 "W słowach kilku o tym wilku" - reportaż Małgorzaty Gwiazdy-Elmerych Nie czai się, nie czyha na człowieka, aby go zjeść. Wilk jest drapieżnikiem szczytowym i reguluje w przyrodzie populacje między innymi saren czy bobrów… » więcej 2026-04-19, godz. 18:29 „Polen Papa” – reportaż Izabeli Patek Żartobliwe filmiki i łamanie stereotypów. Mateusz Stach to młody, mieszkający w Berlinie Polak, który z powodzeniem opowiada w Social Mediach o życiu w… » więcej 2026-04-16, godz. 06:00 „Życie w Harmonii” – reportaż Małgorzaty Furgi W niewielkim budynku przy ul. Marii Dąbrowskiej 13 na Prawobrzeżu rządzi Harmonia. Trafiają tu dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną… » więcej 2026-04-15, godz. 06:00 "Ostatni klangor" - słuchowisko w Radiu Szczecin Miłość, zdrada i morderstwo. Łukasz Nowicki w słuchowisku "Ostatni klangor" w Radiu Szczecin. Początek lat 90. ubiegłego wieku to okres intensywnych… » więcej 2026-04-14, godz. 05:46 "W ciemno" - reportaż Pauliny Zaremby i Mateusza Szpilewskiego Spójrz, posłuchaj… Zobacz więcej, niż pozwalają oczy. Poznaj świat, który jest dla niego mapą i jedynym odniesieniem. "W ciemno" to reportaż pokazujący… » więcej
12345