Pogoń Szczecin zremisowała na wyjeździe z Koroną Kielce 1:1 w 23. kolejce Ekstraklasy.
W pierwszej połowie meczu lepsza była Pogoń, która w 20 minucie wyszła na prowadzenie. Zvonimir Kozulj idealnie podał do wychodzącego z kontrą Adama Buksy, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza Korony. W 33 minucie drugiego gola strzelił Radosław Majewski. Po analizie VAR sędzia stwierdził, że zawodnik Pogoni był na spalonym. W doliczonym czasie Korona przeprowadziła pierwszą składną akcję i od razu zakończoną golem. Po kolejnej analizie VAR także i ta bramka została anulowana z powodu spalonego. Do przerwy Pogoń prowadziła na wyjeździe 0:1.

W drugiej połowie trwała wymiana ciosów, ale bramkowego efektu dla obu drużyn to nie przynosiło. Nic nie zapowiadało problemów Pogoni, ale w 84 minucie nikt nie przeciął dośrodkowania Vato Arveladze, to zaskoczyło Załuskę i piłka wpadła do siatki. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Portowcy zremisowali na wyjeździe z Koroną Kielce 1:1.

Piątkowy mecz był wyjątkowy dla obrońcy Dumy Pomorza, Jarosława Fojuta, który po wyleczeniu kontuzji kolana powrócił na boiska Ekstraklasy po 342 dniach przerwy.

W 24. kolejce Pogoń Szczecin zagra na wyjeździe z Wisłą Kraków. Ten mecz odbędzie się 3 marca o godzinie 15.30.

Korona Kielce - Pogoń Szczecin 1:1 (0:1)
0:1 - Adam Buksa 20'
1:1 - Vato Arveladze 84'

Pogoń Szczecin: 1. Łukasz Załuska - 2. Jakub Bartkowski, 33. Mariusz Malec, 23. Jarosław Fojut, 77. Ricardo Nunes - 34. Iker Guarrotxena, 14. Kamil Drygas [C], 17. Zvonimir Kozulj, 28. Tomas Podstawski, 10. Radosław Majewski - 18. Adam Buksa.

Rezerwowi: 26. Jakub Bursztyn, 19. Michał Żyro, 39. Jin Izumisawa, 7. Spas Delev, 27. Sebastian Kowlaczyk, 16. Santeri Hostikka, 59. Adrian Benedyczak

Korona Kielce: 1. Michał Miśkiewicz - 26. Bartosz Rymaniak [C], 33. Ivan Marquez, 3. Joonas Tamm, 5. Adnan Kovacević, 11. Michael Gardawski - 13. Oliver Petrak, 6. Ognjen Gnjatic, 14. Jakub Żubrowski - 9. Maciej Górski, 92. Felicio Brown Forbes

Rezerwowi: 97. Jakub Osobiński, 10. Ivan Jukić, 20. Oskar Sewerzyński, 21. Łukasz Kosakiewicz, 24. Vato Arveladze, 89. Elia Soriano, 27. Matej Pucko