Bushikan Szczecin z workiem medali w 9. Mistrzostwach Polski w karate UKF w Kleczewie. Karatecy ze Szczecina zdobyli aż 25 medali, w tym 18 złotych, srebrny i 6 brązowych.
Bushikan po raz siódmy z rzędu wygrał klasyfikację generalną zostając najlepszym klubem karate w kraju. Gwiazdą szczecińskiej ekipy była Patrycja Staszek, która wystąpiła w pięciu konkurencjach i wszystkie wygrała zdobywając pięć złotych medali.

Kolejny rekord ustanowił Maciej Waryński, który od 13 lat jest niepokonany w Mistrzostwach Polski. Szczecinianin debiutował w 2011 roku i w kumite wygrywa każdą walkę zdobywając nieprzerwanie za każdym razem złoty medal.

Wymarzony debiut w Mistrzostwach Polski w karate UKF miała Jagoda Urbańska, która debiutowała w nowej dla siebie kategorii wiekowej (kumite dziewcząt 10-11 lat) broniąc tytułu Mistrzyni Polski z ubiegłego roku (kumite dziewcząt 8-9 lat) i zdobyła złoty medal.

Zawodników Bushikanu będzie można już niebawem zobaczyć podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Polish Open 2024, który w dniach od 11 do 12 maja odbędzie się w Szczecinie.