Radio SzczecinRadio Szczecin » FONOSFERA » Reportaże
Zespół projektowy - Dbaj o zdrowie, dbaj o Zdroje
Zespół projektowy - Dbaj o zdrowie, dbaj o Zdroje
Podsumowanie zbiórki funduszy na rzecz Szpitala Psychatrycznego w Zdrojach
Podsumowanie zbiórki funduszy na rzecz Szpitala Psychatrycznego w Zdrojach
fot. Małgorzata Furga
fot. Małgorzata Furga
Młodzi ludzie w taki oto sposób zareklamowali się na portalach społecznościowych: „Jesteśmy grupą licealistów z II LO w Szczecinie. Chcemy zmienić lub chociaż spróbować zmienić to, jak postrzegane są zaburzenia psychiczne. Akcją ,,Dbaj o zdro(w)je'' planujemy nie tylko uświadamiać społeczeństwo, ale łączymy to również z niezwykle ważnym celem - zbiórką funduszy na dogoterapię i teatroterapię oraz, w miarę możliwości, na inne potrzebne na co dzień przedmioty dla Oddziału Psychiatrii Dziecięcej i Młodzieżowej Szpitala ,,Zdroje'' w Szczecinie”. Przygotowali projekt ,,Dbaj o zdro(w)je'' z którym wystartowali w Olimpiadzie @zwolnienizteorii.
„Zwolnieni z teorii” to pierwsza praktyczna olimpiada organizowana przez Fundację Zwolnieni z Teorii, która pozwala zdobywać umiejętności potrzebne przy realizacji projektów społecznych oraz zdobyć międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami. Zapraszamy do wysłuchania reportażu Małgorzaty Furgi zatytułowanego „Dbaj o zdrowie, dbaj o Zdroje”.
Dbaj o zdrowie, dbaj o Zdroje - reportaż Małgorzaty Furgi
Posłuchaj rozmowy Joanny Skoniecznej
 

Zobacz także

2026-05-04, godz. 06:00 "Na tropie szczecińskich mozaik" - reportaż Małgorzaty Furgi Szczecin można poznawać w bardzo różny, często niekonwencjonalny, sposób. Można zwiedzać najważniejsze zabytki, podziwiać miejsca w których mieszkali… » więcej 2026-04-30, godz. 07:15 „Zespół Krąg w nowej odsłonie” – reportaż Małgorzaty Furgi Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej „Krąg” od wielu lat popularyzuje muzykę, taniec i pieśni polskiej wsi. Kilka lat temu członkowie zespołu… » więcej 2026-04-29, godz. 07:47 "Dom na klifie" - relacja z premiery słuchowiska Studio Koncertowe S-1 im. Jana Szyrockiego pełne słuchaczy, rozmowy, wspomnienia i świetna atmosfera - taka była premiera najnowszego słuchowiska Radia Szczecin… » więcej 2026-04-28, godz. 05:54 "Maksym" - reportaż Małgorzaty Gwiazdy-Elmerych Od dwóch lat towarzyszy mu ból. Jest cały czas i - jak mówi Maksym - bywa, że w skali od jeden do dziesięciu, jest na dziesięć, a czasami na piętnaście… » więcej 2026-04-26, godz. 12:54 "Dom na klifie" - najnowsze słuchowisko Radia Szczecin Będzie wzruszająco, muzycznie i rodzinnie - w poniedziałek o godzinie 19 premiera najnowszego słuchowiska Radia Szczecin "Dom na klifie". Premiera jednocześnie… » więcej 2026-04-23, godz. 11:18 "Nocny dyżur"- reportaż Janusza Wilczyńskiego Na takie miejsca właściciele psów, kotów oraz innych zwierząt domowych ze Szczecina i okolic czekali przez wiele lat. I wreszcie w czerwcu ubiegłego roku… » więcej 2026-04-22, godz. 06:00 „Ani jednego dnia bez zdjęcia” - reportaż Anny Kolmer Mówił o sobie, że jest „spacerowiczem z aparatem”. Zdjęcia robił ponad 60 lat. Bohaterem dzisiejszej Fonosfery będzie fotoreporter Włodzimierz Piątek… » więcej 2026-04-21, godz. 05:56 "W słowach kilku o tym wilku" - reportaż Małgorzaty Gwiazdy-Elmerych Nie czai się, nie czyha na człowieka, aby go zjeść. Wilk jest drapieżnikiem szczytowym i reguluje w przyrodzie populacje między innymi saren czy bobrów… » więcej 2026-04-19, godz. 18:29 „Polen Papa” – reportaż Izabeli Patek Żartobliwe filmiki i łamanie stereotypów. Mateusz Stach to młody, mieszkający w Berlinie Polak, który z powodzeniem opowiada w Social Mediach o życiu w… » więcej 2026-04-16, godz. 06:00 „Życie w Harmonii” – reportaż Małgorzaty Furgi W niewielkim budynku przy ul. Marii Dąbrowskiej 13 na Prawobrzeżu rządzi Harmonia. Trafiają tu dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną… » więcej
12345