Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali w czwartek w Warszawie z Legią 1:3 w 1/8 finału Pucharu Polski.
Prowadzenie dla Portowców uzyskał w 11 minucie Łukasz Zwoliński. Wyrównał Michał Żyro w 22 minucie.

Wynik nie zmienił się do końca regulaminowego czasu gry. W dogrywce gole strzelali już tylko legioniści. Najpierw Łukasz Broź w 93 minucie z rzutu karnego, a potem Tomasz Jodłowiec głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w 107 minucie.

Pogoń zagrała osłabiona brakiem kontuzjowanych: Marcina Robaka i Adama Frączczaka. Na domiar złego urazów w meczu z Legią doznali Łukasz Zwoliński i Patryk Małecki.

Legia w ćwierćfinale Pucharu Polski zagra ze Śląskiem Wrocław.

Wcześniej do ćwierćfinału PP dostali się piłkarze drugoligowych Błękitnych Stargard Szczeciński, którzy w marcu przyszłego roku zmierzą się z Cracovią Kraków.