Po emocjonującym meczu w St. Etienne Czechy zremisowały z Chorwacją 2:2.
Bramki dla Chorwatów strzelili: Ivan Perisić i Ivan Rakitić. Dla Czechów strzelali Milan Skoda oraz Tomas Necid.

Chorwaci do przerwy prowadzili 1:0. Następnie, już w drugiej części meczu, strzelili drugiego gola. Czechy strzelili bramkę kontaktową w 76 minucie, a wyrównali po rzucie karnym, w doliczonym czasie gry.

Czechy - Chorwacja 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Ivan Perisic (37), 0:2 Ivan Rakitic (59), 1:2 Milan Skoda (76-głową), 2:2 Tomas Necid (90+4-karny).

Żółte kartki: Czechy: Tomas Sivok. Chorwacja: Milan Badelj, Marcelo Brozovic, Domagoj Vida.

Sędzia: Mark Clattenburg (Anglia)

Czechy: Petr Cech - Pavel Kaderabek, Roman Hubnik, Tomas Sivok, David Limbersky - Tomas Rosicky, Jiri Skalak (67. Josef Sural), Jaroslav Plasil (86. Tomas Necid), Ladislav Krejci, Vladimir Darida - David Lafata (67. Milan Skoda).

Chorwacja: Danijel Subasic - Darijo Srna, Vedran Corluka, Domagoj Vida, Ivan Strinic (90+8. Sime Vrsaljko) - Marcelo Brozovic, Milan Badelj, Ivan Rakitic (90+7. Gordon Schildenfeld), Luka Modric (62. Mateo Kovacic), Ivan Perisic - Mario Mandzukic.

O ME można też poczytać w naszym serwisie internetowym: radioszczecin.pl/euro.