Szczecińska Lista Przebojów
Radio SzczecinRadio Szczecin » Szczecińska Lista Przebojów
Voices
HURTS
video >>


To pierwszy singiel Hurts wydany od czasu premiery ich ostatniego studyjnego albumu ,,Desire” z roku 2017. Utwór został napisany w czasie osobistego kryzysu, z którym mierzył się wokalista zespołu, Theo Hutchcraft. Jak opowiada artysta: "'Voices' to piosenka o izolacji, desperacji i manii. Ale także o odwadze, niezłomności i sile umysłu. Napisałem ją podczas mojego małego, osobistego kryzysu, a prezentujemy ją światu w dobie całkowicie realnego i globalnego kryzysu. Mam nadzieję, że przyniesie w tych czasach nadzieję każdemu, kto zmaga się z własnymi demonami”.
major
major
Lay Your Head On Me
MAJOR LAZER feat. MARCUS MUMFORD
video >>

Major Lazer połączył siły z Marcusem Mumfordem którego znamy z folkowej grupy Mumford & Sons – efektem tej współpracy jest singiel „Lay Your Head On Me”, którego współautorką jest MØ.

Kłamiesz
EVOREVO
video >>


Wrocławski zespół Evorevo powstał z inicjatywy Igora Pudło, członka duetu Skalpel - zespołu, który po nagraniu dwóch albumów dla brytyjskiej wytwórni Ninja Tune należy już do klasyki europejskiego nu jazzu i jest laureatem "Paszportu Polityki” z 2006 roku. Igor Pudło, pod pseudonimem Igor Boxx, nagrał kilka solowych płyt. Drugim członkiem Evorevo jest Tomasz "Magiera” Janiszewski. To jeden z czołowych polskich producentów hip-hopowych, działający w duecie White House. Uzupełnia ich Maciek Kurowicki, wokalista grupy Hurt. W tej właśnie konfiguracji kadrowej nagrali płytę zatytułowaną ,,Dwubiegunowa” i to z niej pochodzi piosenka ,,Kłamiesz”.
Momenty
BARANOVSKI
video >>


W roku ubiegłym Baranovski wydał swój debiutancki album ,,Zbiór”, z którego pochodzą dobrze znane przeboje ,,Dym”, ,,Luźno” czy ,,Czułe miejsce”. Teraz Wojtek Baranowski otwiera nowy rozdział w swojej karierze zupełnie nowym utworem ,,Momenty”.
Moral Of The Story
ASHE
video >>


Ashlyn Wilson czyli Ashe to 26-letnia piosenkarka amerykańska. Piosenkę ,,Moral Of The Story” wydała już rok temu, ale dopiero teraz stała się hitem w serwisach streamingowych, w dużej mierze dzięki wykorzystaniu w jednej z produkcji filmowych Netflixa. Współautorem tej piosenki jest Finneas, brat Billie Eilish. Sama Billie jest też nieoficjalnie współautorką słów do tego utworu.
Bubbletea
Quebonafide
video >>


Tę piosenkę Quebonafide nagrał w duecie z Darią Zawiałow. Piosenka pochodzi z jego nowego albumu ,,Romantic Psycho”. To bez wątpienia najgłośniejsza premiera tego roku. Wydanie albumu poprzedziła świetnie przeprowadzona akcja marketingowa, podczas której Quebonafide powrócił do wizerunku z czasów, kiedy nie był jeszcze znany. Raper ukrył wszystkie swoje tatuaże, a ekstrawaganckie ciuchy zamienił na błękitną polówkę, szerokie jeansy i adidasy przypominające te, które robiły furorę we wczesnych latach dwutysięcznych.
hailee
hailee
I Love You's
HAILEE STEINFELD
video >>


Hailee Steinfeld, nominowana do Oscara amerykańska aktorka oraz piosenkarka, której największym przebojem na naszej liście był utwór ,,Capital Letters” (nr 3 w 2018 roku). Tym razem przerobiła stary przebój Annie Lennox ,,No More I Love You's” z roku 1995, choć oryginalnie ten utwór nagrał już w roku 1986 duet The Lover Speaks.
In These Arms
JP COOPER
video >>


Znamy go doskonale z przeboju ,,Perfect Strangers” nagranego z Jonasem Blue. Dobre wrażenie zrobił też jego kawałek ,,Sing It With Me” w duecie z Astrid. Teraz JP Cooper, angielski piosenkarz, proponuje utwór ,,In These Arms”. „To piosenka o uzależnieniu… z perspektywy bycia uzależnionym od osoby, z wiedzą, że nie jest to ktoś odpowiedni dla ciebie i że sam siebie skazujesz na takie więzienie” - powiedział JP Cooper. 18 maja ma wystąpić na koncercie w Warszawie. Czy wystąpi?
Spotlight
JESSIE WARE
video >>


5 czerwca ukaże się czwarty album Jessie Ware, zatytułowany „What’s Your Pleasure?”. Płytę promuje singiel z piosenką ,,Spotlight”, która stanowi swego rodzaju powrót do klubowych korzeni muzycznych Jessie. ,,Może to czas, by pożegnać melancholijną Jessie. Spędziłam ostatni rok w studiu z moim przyjacielem Jamesem Fordem, pracując w gronie kilkunastu fantastycznych przyjaciół, by stworzyć płytę, z której będę naprawdę dumna. Cieszę się, że mogę podzielić się już teraz singlem „Spotlight”, który jest melodramatyczny, romantyczny, ma w sobie wszystko to, co kocham, a do tego niezły bit!” - powiedziała Jessie Ware.
Bez końca
ARTUR ROJEK
video >>


,,Bez końca" to drugi singiel z nadchodzącego albumu Artura Rojka, zatytułowanego „Kundel". Utworowi towarzyszy zaskakujący teledysk, w którym Artur Rojek tańczy! Prawie 6 lat po premierze swojego solowego debiutu, dyrektor artystyczny OFF Festivalu, ogłosił zakończenie prac nad swoim drugim albumem, który ukaże się 13 marca 2020 roku. „Od początku pomysł na album był taki, że nagrywamy płytę bardziej popową i lirycznie mniej introwertyczną, niż poprzednia. 'Bez końca' to dla mnie jedna z najbardziej emocjonalnych piosenek na płycie. Powstała jako jedna z pierwszych i jest opowieścią o targających człowieka emocjach i o niekończącej się tęsknocie za miłością, która daje ukojenie" – powiedział Artur Rojek.
1234567