Piłkarze Floty Świnoujście zremisowali w sobotę z Bytovią Bytów 1:1 w 16. kolejce rozgrywek o mistrzostwo I ligi. Fot. Orange sport/x-news
Wyspiarze prowadzili od 13. minuty po golu Sławomira Cienciały. Drużyna trenera Tomasza Kafarskiego zwycięstwo z beniaminkiem ligi straciła w ostatniej minucie meczu.

Wyrównującą bramkę dla ekipy prowadzonej przez byłego piłkarza i selekcjonera reprezentacji Polski Pawła Janasa zdobył Michał Pietroń.

W tabeli I ligi Flota zajmuje obecnie piąte miejsce. Kolejny ligowy mecz, na zakończenie rundy jesiennej, Wyspiarze rozegrają za tydzień w Świnoujściu. Zmierzą się wtedy z Pogonią Siedlce.

Materiał: Orange sport/x-news