Radio Szczecin » Sport »

Futsalowa Pogoń wygrywa [ZDJĘCIA]

Pogoń 04 Szczecin - Clearex Chorzów 2:0. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Pogoń 04 Szczecin wygrała ważne spotkanie z Cleareksem Chorzów 2:0, choć powinna przegrać.
Futsalowa Pogoń odpadła z Pucharu Polski

Porażka zero-czwórki w Pucharze Polski w futsalu. Halowi piłkarze Pogoni 04 niespodziewanie pożegnali się już z tymi rozgrywkami. Szczecinianie przegrali w środę na wyjeździe z ...
Pogoń miała jednak w składzie Kamila Lasika. Bramkarz od pierwszych minut prezentował świetną dyspozycję i ratował kolegów. Roboty miał jeszcze więcej od dziewiątej minuty. Gospodarze objęli wtedy prowadzenie po golu Daniela Maćkiewicza.

Goście przystąpili do śmielszych ataków, oddali masę strzałów, wiele z nich było bardzo groźnych, ale Lasik spisywał się bez zarzutu.

- Nie czuję się bohaterem. Po to jestem w bramce, by bronić. Myślę, że w wielu sytuacjach to raczej oni byli nieskuteczni niż ja broniłem, ale ja mogę się jedynie z tego cieszyć - mówił po meczu Lasik.

W drugiej połowie znów to był mecz Lasika z Cleareksem. W 36. minucie chorzowianie zamiast do siatki trafili w słupek, co po chwili się na nich zemściło. Kontrę szczecińskiego zespołu wykończył Adam Jonczyk.

W ostatnich minutach goście zdecydowali się wycofać bramkarza, ale przy skoncentrowanej defensywie Pogoni bramki już nie padły.

Dzięki wygranej Pogoń pozostanie co najmniej na 3. pozycji w tabeli ekstraklasy, ale straty do lidera - Gatty Zduńska Wola - wynoszą już tylko trzy punkty. A właśnie z Gattą P04 zagra 6 lutego.
Szczecin

Sport

Pierwsza wygrana ręcznych i to na wyjeździePiłkarze ręczni Sandry Spa Pogoni odnieśli pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Superlidze. Szczecinianie po trzech ligowych porażkach pokonali w sobotę na wyjeździe beniaminka rozgrywek Piotrkowianina Piotrków Trybunalski 28:25.» więcej Osłabiona Pogoń pojechała po punktyPiłkarze ręczni Sandry SPA Pogoni po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w Superlidze pojechali do Piotrkowa Trybunalskiego.» więcej Jacek Magiera trenerem LegiiPiłkarski mistrz Polski w sobotę sfinalizował kilkudniowe rozmowy z Jackiem Magierą.» więcej Święto piłkarskich kibiców w KołobrzeguW sobotę oficjalne uroczystości związane z 70. urodzinami Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica.» więcej Radwańska nie obroni tytułu w TokioAgnieszka Radwańska nie wystąpi w finale tenisowego turnieju w Tokio. Rozstawiona z "dwójką" w sobotnim półfinale przegrała ze przyjaciółką Karoliną Woźniacką 6:4, 5:7 i 4:6.» więcej Pogoń z Górnikiem chce przerwać kiepską serięPortowcy nie potrafili wygrać w trzech ostatnich spotkaniach ligowych.» więcej Piłkarz Pogoni najlepszy w lidzeKamil Drygas z Pogoni Szczecin został najlepszym piłkarzem sierpnia Lotto Ekstraklasy.» więcej Z Pogoni do reprezentacji WęgierAdam Gyurcso został powołany do reprezentacji Węgier na mecze ze Szwajcarią i Łotwą w eliminacjach mistrzostw świata, które za dwa lata odbędą się w Rosji.» więcej Agnieszka Radwańska lepsza od mistrzyni olimpijskiej!Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału tenisowego turnieju w Tokio. Z imprezą w stolicy Japonii pożegnała się natomiast druga z grających Polek Magda Linette.» więcej Rocznica słynnego rekordu "Lewego"W dziewięć minut strzelił więcej goli niż piłkarze Pogoni Szczecin przez ostatni miesiąc. 22 września mija rok od legendarnego wyczynu Roberta Lewandowskiego.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Constant Lestienne. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Sandra Spa Pogoń Szczecin - KS Azoty Puławy 23:33. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Marcin Gawron. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Wystartował krajowy finał golfowego turnieju World Amateur Golfers Championship. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni pokonali Bruk-Bet Termalikę Nieciecza 5:0. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Porażka szczecińskich szczypiornistek na inaugurację Baltica Summer Cup w Szczecinie. Piłkarki Pogoni przegrały z Zagłębiem Lubin 27:28. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Polska - Francja. Fot. pzps.pl
Polska - Serbia. Fot. pzps.pl
Ekstra dzień z Pogonią. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Porażka z Legią. Pogoń wicemistrzem Polski Juniorów Starszych. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej