Radio Szczecin » Sport »

PŚ w Falun: Johaug triumfuje, Kowalczyk szósta

Justyna Kowalczyk zajęła szóste miejsce w biegu na pięć kilometrów techniką klasyczną Pucharu Świata w Falun.
Justyna Kowalczyk dziesiąta w Oslo

Dwukrotna złota medalistka olimpijska Justyna Kowalczyk zajęła 10. miejsce podczas biegu na 30 km stylem klasycznym w Oslo. To był przez większość kariery koronny dystans Kowalcz ...
Wygrała Norweżka Therese Johaug, dla której to już 13. zwycięstwo w obecnej edycji Pucharu Świata.

Szóste miejsce to najlepszy występ Kowalczyk w tym sezonie.
Europa

Sport

Pogoń Handball przegrywa w barażu o SuperligęPiłkarze ręczni Pogoni Szczecin bliscy spadku z Superligi. Szczecinianie przegrali w Olsztynie z Warmią 29:30 w pierwszym barażowym meczu o prawo gry w rozgrywkach w nowym sezonie.» więcej Juniorzy Pogoni w finale mistrzostwJuniorzy Pogoni Szczecin wygrali na wyjeździe z Jagiellonią Białystok 2:1 i zapewnili sobie awans do wielkiego finału rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.» więcej Szczecin Boxing Night: emocje i gwiazda "Diablo"To nie była gala na najwyższym sportowym poziomie - ocenił Szczecin Boxing Night komentator boksu Andrzej Kostyra w rozmowie z reporterem Radia Szczecin.» więcej Poważny wypadek Konrada NiedźwiedzkiegoPanczenista Konrad Niedźwiedzki miał poważny wypadek podczas jazdy rowerem w Holandii.» więcej Złe wieści z obozu polskiej kadry w ArłamowieMaciej Rybus na 99 procent nie pojedzie na Euro 2016 do Francji.» więcej Juniorzy starsi Pogoni walczą o finał Centralnej Ligi JuniorówZremisować wyżej niż 2:2 lub wygrać. Takie zadanie stoi przed młodymi piłkarzami Pogoni Szczecin w Białymstoku. W niedzielę zagrają tam o finał Centralnej Ligi Juniorów.» więcej Zaborowski i Furtek walczą o medale MPDwaj zawodnicy MKP Szczecin Filip Zaborowski i Paweł Furtek powalczą o medale w trzecim dniu Mistrzostw Polski w pływaniu odbywających się na basenie Floating Arena w Szczecinie.» więcej Szóste miejsce Piotra Liska w Diamentowej Lidze w USAPiotr Lisek z OSOT-u Szczecin zajął szóste miejsce w skoku o tyczce w lekkoatletycznym mityngu Diamentowej Ligi w Eugene w Stanach Zjednoczonych.» więcej Golden State Warriors podnieśli się z kolan [WIDEO]W najlepszej koszykarskiej lidze świata NBA, finał konferencji zachodniej rozpala do czerwoności. Obrońcy tytułu mistrzów sprzed roku zespół Golden State Warriors podnieśli się z kolan i pokonali na wyjeździe Oklahomę City 108:101 i wyrów ...» więcej Rasistowski komentarz wobec Jérôme BoatengaMoże i jest dobrym piłkarzem, ale na pewno ludzie nie chcą aby był ich sąsiadem - te słowa wiceszefa niemieckiej populistycznej partii Alternative fur Deutschalnd wywołały lawinę komentarzy u naszych zachodnich sąsiadów.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Gala boksu zawodowego Szczecin Boxing Night w hali Azoty Arena. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Mistrzostwa Polski w pływaniu na basenie Floating Arena. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Ostatni mecz Arkonii Szczecin i świętowanie mistrzowskiego tytułu. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Ekipa Radia Szczecin nadawała w poniedziałek rano program z pola golfowego. Fot. Jarosław Gaszyński [Radio Szczecin]
Przyjaciele Arkonii - Reprezentacja Artystów Polskich 2:2. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Piłkarze Pogoni Szczecin wygrali w środę na własnym stadionie z Cracovią Kraków 3:2. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Piłkarki ręczne Pogoni Baltica wygrały z MKS-em Selgros Lublin 29:17 w drugim finałowym meczu o mistrzostwo Polski. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Na macie w Szczecińskim Domu Sportu rozpoczęły się międzynarodowe zawody "Polish Open 2016". Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Siatkarze Espadonu przegrali ze Ślepskiem Suwałki 2:3 w meczu o trzecie miejsce w rozgrywkach I ligi. Fot. Konrad Nowak [Radio Szczecin]
Pogoń Baltica Szczecin - MKS Selgros Lublin 22:25. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
© Polskie Radio Szczecin SA. Wszystkie prawa zastrzeżone.Regulamin korzystania z portaluPolityka prywatnościBiuletyn Informacji Publicznej