Wychowanek Pogoni Szczecin Kamil Grosicki z przytupem powrócił na ligowe boiska we Francji.
Po blisko miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją reprezentant Polski ponownie zagrał w barwach swojej drużyny i poprowadził Rennes do zwycięstwa z Olympique Marsylia 3:2 w Ligue 1. Grosicki na murawie pojawił się w drugiej połowie w 62 minucie przy wyniku 1:2, ale zdołał odwrócić losy rozegranego w środę pojedynku.

Szczecinianin strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie skutecznie wykonując rzut karny w 85 minucie, a cztery minuty później zaliczył asystę przy bramce na 3:2.

Po środowym zwycięstwie Rennes zajmuje ósme miejsce w tabeli francuskiej ekstraklasy ze stratą czterech punktów do prowadzącej Nicei.