W kolejnym meczu 2. ligi piłkarze Błękitnych za tydzień w Stargardzie zmierzą się ze Stalą Stalowa Wola. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Piłkarze Błękitnych Stargard od zwycięstwa rozpoczęli zmagania w rozgrywkach o mistrzostwo 2. ligi. Drużyna trenera Krzysztofa Kapuścińskiego w inauguracyjnym meczu nowego sezonu pokonała na swoim boisku GKS Bełchatów 2:1.
Do przerwy biało-niebiescy - po bramce Mateusza Węsierskiego - prowadzili 1:0. Drugiego gola w 55 minucie strzelił Grzegorz Szymusik. Honorową bramkę dla bełchatowian na 10 minut przed zakończeniem pojedynku zdobył Patryk Janasik.