Koszykarze Spójni Stargard w kolejnym spotkaniu 1 ligi 15 października zmierzą się na wyjeździe z beniaminkiem rozgrywek Śląskiem Wrocław. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin/Archiwum]
Koszykarze Spójni Stargard odnieśli trzecie z rzędu zwycięstwo w 1 lidze. Biało-bordowi w starciu dwóch jak dotychczas niepokonanych zespołów wygrali na własnym parkiecie z Sokołem Łańcut 92:67.
Po 20 minutach gry ekipa z Podkarpacia prowadziła 47:41, ale w drugiej połowie dominowali już podopieczni trenera Krzysztofa Koziorowicza.

Jak mówi kapitan Spójni Hubert Pabian, w szatni padło wiele mocnych słów i po przerwie stargardzianie wyszli na boisko bardzo zmobilizowani z wielką chęcią odniesienia zwycięstwa.

- W szatni padły mocne słowa. Powiedzieliśmy sobie po meczu, że pierwsza połowa to było wielkie nieporozumienie. Najbardziej cieszy, że potrafimy się zmobilizować i grać kiedy jest ciężko - podkreślił Pabian.