Radio Szczecin » Sport »

Piłkarze Pogoni Szczecin minimalnie lepsi od trzecioligowca [WIDEO]

Pogoń mogła jeszcze strzelić trzecią bramkę, ale piłka po uderzeniu Dariusza Formelli trafiła w poprzeczkę. Fot. Pogoń Szczecin
Portowcy wygrali ze Stilonem Gorzów Wielkopolski 2:1 w towarzyskim meczu rozegranym na stadionie przy Twardowskiego.
Pogrom Pogoni w Krakowie. Portowcy coraz niżej w tabeli [WIDEO]

Piłkarze Pogoni Szczecin przegrali w poniedziałek na wyjeździe z Cracovią Kraków 0:3 w ostatnim meczu 12. kolejki ekstraklasy. To siódma w tym sezonie porażka ekipy trenera Macie ...
Do przerwy zespół trenera Macieja Skorży prowadził 2:0. Prowadzenie dla szczecinian samobójczym trafieniem w 15 minucie uzyskał Mateusz Ogrodowski. Dziesięć minut później było już 2:0 dla Pogoni po kapitalnym strzale Węgra Adama Gyurcso z rzutu wolnego.

W drugiej połowie po licznych zmianach w składzie gra Dumy Pomorza nie wyglądała za dobrze, co wykorzystał beniaminek 3 ligi. Honorową bramkę dla gorzowian w 76 minucie zdobył Patryk Jakubowski. Pogoń mogła jeszcze strzelić trzecią bramkę, ale piłka po uderzeniu Dariusza Formelli trafiła w poprzeczkę.

Dla szczecińskiej drużyny sparing ze Stilonem był sprawdzianem formy przed poniedziałkowym wyjazdowym spotkaniem z Cracovią Kraków w ekstraklasie.

Szczecin
piłka nożna

Sport

Pogoń 04 przegrywa u siebie z AZS GdańskPogoń 04 przegrywa u siebie z AZS GdańskHalowi piłkarze Pogoni 04 nadal bez punktu w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie przegrali w sobotę we własnej hali po zaciętym i emocjonującym meczu z AZS-em Gdańsk 3:4. Do przerwy był remis 1:1.» więcej Piłkarze Błękitnych przerwali serię porażek w 2. lidzePiłkarze Błękitnych przerwali serię porażek w 2. lidzeStargardzianie po trzech przegranych meczach zremisowali dziś z ROW-em Rybnik 2:2 w 14. kolejce rozgrywek. Ekipa trenera Krzysztofa Kapuścińskiego od 44. minuty grała w osłabionym składzie ponieważ czerwoną kartkę otrzymał Damian Mosiejko.» więcej Piłka ręczna - szczypiornistki Pogoni nie zawodząPiłka ręczna - szczypiornistki Pogoni nie zawodząPiłkarki ręczne Pogoni Szczecin nie zawiodły swoich kibiców i zdobyły komplet punktów w Superlidze. Drużyna trenera Adriana Struzika pokonała na wyjeździe Piotrcovię Piotrków Trybunalski 28:26 w 7. kolejce rozgrywek o mistrzostwo Polski.» więcej Kibice mogą pomóc w kryzysie futsalistom. Wstęp na mecz za darmoKibice mogą pomóc w kryzysie futsalistom. Wstęp na mecz za darmoHalowi piłkarze Pogoni 04 chcą odnieść pierwsze zwycięstwo i opuścić ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek o mistrzostwo Polski.» więcej Koszykarski szlagier, czyli mecz niepokonanychKoszykarski szlagier, czyli mecz niepokonanychHit w 1 lidze z udziałem koszykarzy Spójni Stargard. Niepokonana w ligowych rozgrywkach drużyna trenera Krzysztofa Koziorowicza o szóste z rzędu zwycięstwo walczyć będzie w sobotę z Polfarmexem Kutno.» więcej Przerwać złą passęPrzerwać złą passęPrzerwać serię porażek to cel piłkarzy Błękitnych Stargard na sobotni mecz z ROW-em Rybnik w II lidze.» więcej King jedzie potłuc rywalaKing jedzie potłuc rywalaKoszykarze Kinga Szczecin zmierzą się na wyjeździe z zespołem Miasto Szkła Krosno w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. Szczecinianie liczą na czwarte zwycięstwo w tym sezonie PLK.» więcej Odbić się od dna. Okoliczności sprzyjająceOdbić się od dna. Okoliczności sprzyjającePiłkarze Pogoni walczyć będą w sobotę z Bruk-Betem Termalika Nieciecza o pierwsze zwycięstwo na swoim stadionie w tym sezonie rozgrywek o mistrzostwo Polski.» więcej Gol Roksany Ratajczyk w debiucie w reprezentacji PolskiGol Roksany Ratajczyk w debiucie w reprezentacji PolskiRoksana Ratajczyk z Olimpii Szczecin udanie zadebiutowała w reprezentacji Polski w piłce nożnej kobiet. 18-letnia zawodniczka w swoim premierowym występie w kadrze seniorek zdobyła gola w wygranym przez Polki 6:0, towarzyskim meczu z Esto ...» więcej Mer Kaliningradu apeluje do mieszkańców: "nie bijcie" zagranicznych kibicówMer Kaliningradu apeluje do mieszkańców: "nie bijcie" zagranicznych kibicówW Kaliningradzie i Sankt Petersburgu mieszkańcy liczą, że zobaczą jak gra Robert Lewandowski. W obu miastach rozgrywane będą mecze piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018.» więcej
1234567

FOTOGALERIA

Trwa znakomita passa koszykarzy Spójni Stargard w 1. lidze. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
Olimpia Szczecin - Mitech Żywiec 2:4. Fot. Weronika Łyczywek [Radio Szczecin]
Espadon Szczecin - Cuprum Lubin 2:3. Fot. Olaf Nowicki [Radio Szczecin]
King Szczecin - Legia Warszawa 86:66. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]
Halowi piłkarze Pogoni 04 Szczecin przegrali z Red Dragons Pniewy 1:4. Fot. Łukasz Szełemej [Radio Szczecin]