Piłkarki nożne Olimpii Szczecin. Fot. Olimpia Szczecin/Archiwum
Piłkarki nożne Olimpii Szczecin odniosły trzecie z rzędu zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Polski. W sobotę pokonały na wyjeździe AZS Biała Podlaska 3:1 w 19. kolejce ekstraligi.
Do przerwy Olimpijki, po bramce Ukrainki Natalii Hryb, prowadziły 1:0. W drugiej połowie wynik spotkania podwyższyła Niemka Matilda Bohm, a trzeciego gola strzeliła grająca trenerka szczecinianek - Natalia Niewolna. Honorową bramkę dla akademiczek zdobyła - w ostatniej akcji meczu w doliczonym czasie gry - Anita Bosak.

Po sukcesie w Białej Podlaskiej szczecinianki nadal zajmują siódme miejsce w tabeli ekstraligi i wciąż mają szansę na awans do grupy mistrzowskiej po sezonie zasadniczym.

14 kwietnia, w kolejnym ligowym meczu, Olimpia zmierzy się w Szczecinie z AZS-em Kraków.