Napastnik AC Milan Krzysztof Piątek strzelił dwa gole w piątkowym sparingowym meczu z 5-ligowym Rhodense wygranym 9:0.
W spotkaniu w barwach Rossoneri zadebiutował Zlatan Ibrahimović, który zdobył jedną bramkę oraz asystował przy kolejnym trafieniu. Po przerwie jego miejsce na murawie zajął napastnik reprezentacji Polski Krzysztof Piątek.

AC Milan - Rhodense 9:0 (5:0)

AC Milan pierwsza połowa: Donnarumma; Calabria, Musacchio, Romagnoli, Hernández; Paquetá, Bennacer, Bonaventura; Suso, Ibrahimović, Çalhanoğlu.

AC Milan druga połowa: Reina; Conti, Gabbia, Caldara, Oddi; Kessie, Brescianini, Maldini; Castillejo, Piątek, Leão.

Bramki: Calabria, Calabria, Ibrahimović, Çalhanoğlu, Paquetá, Leão, Piątek, Castillejo, Piątek.