Radio SzczecinRadio Szczecin » Sport

Natalia Radkiewicz. Fot. Pogoń Szczecin
Natalia Radkiewicz. Fot. Pogoń Szczecin
Piłkarska reprezentacja Polski kobiet zmierzy się na wyjeździe z Albanią w eliminacjach Mistrzostw Świata.
W kadrze trenerki Niny Patalon jest bramkarka Pogoni Szczecin Natalia Radkiewicz, która po raz pierwszy została powołana do narodowej drużyny seniorek.

- Gdzieś po cichu może nie liczyłam, ale spodziewałam się, bo na ostatnim meczu był trener reprezentacji Polski. To było raczej logiczne, że przyjechał obserwować. Po tym, jak go zobaczyłam, to gdzieś w głowie chodziło, że może teraz się uda. Wiedziałem też, że jest zgrupowanie. Bardzo się cieszę, to motywuje do jeszcze większej pracy - mówi bramkarka Pogoni.

O miejsce w składzie reprezentacji Polski Natalia Radkiewicz będzie walczyć ze szczecinianką Anną Szymańską, występującą obecnie w Czarnych Sosnowiec.

Czwartkowe wyjazdowe spotkanie reprezentacji Polski kobiet z Albanią w eliminacjach Mundialu rozpocznie się o godzinie 18. Polki mają jednak już tylko teoretyczne szanse awansu do finałowego turnieju i nawet zwycięstwa w dwóch ostatnich meczach prawdopodobnie nie wystarczą do zajęcia drugiego miejsca dającego grę w barażach o Mistrzostwa Świata.
Bramkarka Pogoni w kadrze Polski

Najnowsze Szczecin Region Polska i świat Sport Kultura Biznes

12345
12345
12345

radioszczecin.tv

Najnowsze podcasty