Reprezentacja Węgier zremisowała z Portugalią 3:3 w meczu grupy "F" podczas finałów piłkarskich Mistrzostw Europy odbywających się we Francji.
Reprezentacje grały w Lyonie. Węgrzy prowadzili 1:0, 2:1, 3:2, ale spotkanie ostatecznie skończyło się remisem 3:3.

Dwa gole dla Węgrów strzelił Balazs Dzsudzsak (w 47. i 55. minucie). Dwie bramki dla Portugalczyków zdobył także Cristiano Ronaldo (w 49. i 62. minucie).

Piłkarze Węgier zajęli pierwsze miejsce w grupie "F" i awansowali do fazy pucharowej ME. W jednej ósmej finału zagrają z drugim zespołem grupy "E". Portugalia jest trzecia, ale z trzema punktami i z dobrym bilansem bramkowym także awansuje do jednej ósmej finału Mistrzostw Europy.

Druga w grupie "F" jest Islandia, która zmierzy się z Anglią. Austriacy jadą do domu.