Polska - Słowenia 20:25 (13:13). Fot. Związek Piłki Ręcznej w Polsce
Fatalna skuteczność polskich szczypiornistów zadecydowała o porażce ze Słowenią 20:25.
Mimo średnio udanej gry, Polacy do przerwy remisowali 13:13. Niestety w drugiej połowie udało się zdobyć tylko siedem bramek i mecz zakończył się wyraźną przegraną naszej reprezentacji.

Nasz awans do ćwierćfinału zależał od meczu Niemców z Egiptem. Nasi zachodni sąsiedzi pewnie wygrali 31:25, dzięki czemu reprezentacja Polski gra dalej. W ćwierćfinale zmierzymy się w środę ze zwycięzcą grupy A.

Polska - Słowenia 20:25 (13:13)

Polska: Wyszomirski 2, Szmal - Bielecki 4/2, Szyba 3, Daszek 2, Lijewski 2, Syprzak 2, Wiśniewski 2, Jachlewski 1, Jurkiewicz 1, Krajewski 1, B. Jurecki, M. Jurecki, Kus